SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bolesne zastrzyki???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12368

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4801
hmmm...czy omka boli?Tutaj bym sie kłócił,kilka razy już robiłem i żadnego bólu nie poczułem,ja myślę ze to zalezy od tego jak się wykonuję zastrzyk,w kazdym bądz razie towar był ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 241
Bardziej od tego jak kto odczuwa bol.

robilem strzaly z omy kumplom i jeden mowil ze nie boli ,a drugiego 3dni tylek bolal...

dla porownania po prolo nie czulem nic...

"Może kiedyś lepsze jutro ,szampan płynący ku nagim sutkom"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
2% alkoholu to mało..ja sie sugeruję 5% przy moich ;]

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
A jak by tak rozrabiać z woda do iniekcji? Wiem że olej sie nie zmiesza ale alkohol tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
Smalec to źle wiesz.nie wszystko sie miesza..są tak zwane temp.rozpuszczania jeszcze..a sam proszek 3ba rozpuscic jeszcze w czyms..a nie alkoholu..oxandrolon mozesz sobie w extra virginie mieszac i pozniej do szejka wrzucac ze strzykawki;]
tak wogóle na alkoholu nie wszystko bedzie fajne..
wogóle wino na oleju lepiej działa wg.mnie
Pozdro.

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Ty chyba nie zrozumiałeś o czym ja mówie .Pisze że np tego propa unichemu mozna by wymieszać z woda do iniekcji ,w razie potrzeby podgrzac do tych 30 stopni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
Teraz zrozumiałem =] Ale nie byłbym taki pewien czy 30st.jest grórną granica rozpuszczania propa..

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Przekonamy sie za kilka dni,bo narazie mieszam tego propa z prolką ale potem solo bede bił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
generalnie kazdy sok na oleju boli s****ysynsko. mnie chyba najbardziej jednak bola miksy tescia. ufff
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
po propie i durze200 bolalo ***ucko. kulalem przez tydzien.potem sie przyzwyczailem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

igla 2.5cm

Następny temat

DLACZEGO WARTO NIEKOKSOWAC

WHEY premium