SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boldek + wino + prop

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy tak rozpisany cykl jest prawidlowy ?
Cel : rzezba, 2 cykl

1-10 Boldek 200mg
1-12 test prop 5% cd2
7-12 Wino 50mg c2d

Czy lepiej wino na poczatek ?

Jeszcze jedna prosba czy zdarzaja sie wy***ki w ow firmach:
1) Boldabol - boldenone undeclynate 200 mg/ ml British Dragon Tajlandia 10 ml flakon
2) Stanazolin Depot-50 stanazolol 50 mg/ml Lyka labs. Indie 10 ml flakon

Nigdy nie kupowalem flakonow i jakos nie jestem do nich przekonany. Co o tym myslicie? Moze lepiej pojedyncze sztuki ? (wtedy drozej wychodzi)

Z gory dziekuje za odpowiedz.
2)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1380 Wiek 55 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13616
Jak sądzicie lepiej walić eq z enanem lub propem for me
1-10 400 eq

czy
1-10 400 eq
2-13 300 eq

te 300 troche mało, jesli ostatnio było 300 deki

Moderator działu Prawo i Ekonomia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i czy nie mozna by bylo tego wina troszke mniej dac? Np przez 3 - 4 tyg ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Wszystko jest OK. Narazie nie mam wyrobionego zdania co do stosowania 3 środków. Natomiast produkty Lyka Labs są narazie wporzo - z tego co się słyszy!

Zmieniony przez - Uriel w dniu 2004-05-06 20:22:34

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Wyrzuć z tego cyklu winstrol wogóle. Za dużo soku jak na drugi raz, boldek da Ci bardzo dobre efekty.
Ja skróciłbym jedynie boldenon do 1-8 po 250mg; propa odpowiednio do niego skróć, i łykaj 50-75mg/e2d.

Zmieniony przez - Holder w dniu 2004-05-06 20:26:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Hmmm a ja chciałbym dodać, że prawie wszystkie osoby używające Boldenonu chwalą sobie cykle 14 tygodniowe ze względu, że kopie dopiero w 6 niestety!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tez slyszalem ze powoli sie rozkreca boldenon, dlatego taki dlugi cykl. Co do wina to jeszcze nie wiem - zobacze jak bedzie z finansami, ale jestem zdania ze jak cos robic to robic porzadnie, dlatego troszke zal winstrolu ;/ Dawka boldenonu 200 mg tygodniowo wystarczy? Czy mozna ja podzielic np po 100 mg i walic 2 razy w tyg ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
It's up tp you - jak chcesz możesz walić 100mg 2x tydz.

Boldek + Winstrol tez może być!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Uriel jakie jest Twoje zdanie na temat rzekomej teratogenności wywołanej przez Boldenon? To najbardziej syfiasty skutek uboczny bo przenosisz go na niewinną istotę :/ Zastanawiam sie jak to jest naprawde.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Dobre pytanie - gdyby nie to nie miałbym najmniejszych obaw ciągnąć go w każdym cyklu - zostaje więc Deca - ludzie są nastawieni do tego w sposób komiczny - śmieją się z tego.

Natomiast nie ma potwierdzonych badań naukowych na to, że powoduje mutacje genów w 3 pokoleniu. Chciałbym, żeby były środki na eliminację tego zjawiska tak jak ma to miejsce podczas konliktu serologicznego Rh+/Rh-.

Pozdrawiam!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Tylko nie wyobrażam sobie potem sytuacji kiedy w kolejnych pokoleniach widzisz rodzące się chore dziecko i masz je na sumieniu :(

Masz coś w necie na ten temat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Mnie też to przeraża. Czy mam - narazie nie - nie szukałem - spytam się jutro... dokładnie. Poszukam w necie również.

Poczekajmy na Doriana, i innych prosów.

Nie no bez kitu - przewalona ta sprawa, nie?

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szukam porady...

Następny temat

Czy ten odblok na serio dziala???

WHEY premium