SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bold

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1186 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5060
Witam.Mam pytanie odnosnie boldenonu.Mam zamiar kupic 10ml i do tego nie wiem czy potrzebny jest nolvadex bo zamiast tego bym kupil dobrej kreatyny i duzo jakiegos dobrego bialka.

Weapon They Fear

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
a nie zastanawiales sie co do bolda?

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Myslę,że Nolva nie będzie Ci potrzebna,bo bold nie jest mega androgenny.Nie spodziewaj się jednak dużych przyrostów stosując go jako jedyny środek.Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1675
ja jede teraz na boldziu i jest zaje*** oczywiście razem z teściem(prolo) i na kopa metka. narzie jest tylko zwiekszona pompa ale już wiem że kopnie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 665 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19027
boldek słabo blokuje więc może dać radę i bez ale dla bezpieczeństwa warto się zaopatrzyć, zresztą cena nolvy równa się ok 250g mono więc szału nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
..ale jajek pomimo wszystko troche szkoda na samym eq.

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1286 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34923
a jaki bold masz ? wogóle jaki teraz jest najpewniejszy ? wiadomo temat był przerabiany ale co było 1-2 m-ce temu w "modzie" teraz może byc g...em

Jastrzębie rulezz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Bierz EC pewne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188
jak chcesz dobre efekty to polecam dawke 800 mg ew , najbezpieczniejszy iniekcyjny steryd wg mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1286 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34923
uriell a teratogenność- kurde niby piszą ze to jak co to tylko matka i to w czasie ciązy jakby brała - ale jakos w głowie to siedzi ...Smalec sog

Jastrzębie rulezz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
NO ale co ma ci siedziec jak jest napisane jak wół o tych babkach w ciązy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok i suplement

Następny temat

stanojet

WHEY premium