SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Blokada w amortyzatorze

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Witam!
Jako, że nie jestem jakimś super zapaleńcem rowerowym (mam Krossa Trans Siberian od roku, od 2msc jeżdżę nim 3-4x w tygodniu trasy od 40 do 100km, w zróżnicowanym terenie), ale pojeździć rowerem, jak już wspomniałem lubię, zwracam się do was o pomoc
Otóż jestem w środę umówiony do serwisu na przegląd roweru (prądnica do naprawienia, coś z łożyskami się porobiło i jakieś kosmetyczne pierdoły do poprawy, a na gwarancji rower to zrobią mi to za darmo).

Pomyślałem sobie, że dobrze byłoby zamontować blokadę amortyzatora w rowerze (przyda się przy jeździe pod górę itp), a jako, że nie chcę wyjśc na d****a w serwisie chciałem zapytać najpierw tu: czy da się zamontować samą blokadę do założonego już widelca, czy trzeba kupić nowy widelec z blokadą i takowy zamontować do roweru? + jeśli trzeba widelec nowy, to mógłby ktoś polecić do tego roweru? :
http://www.kross.pl/pl/2014/trekking/trans-siberian


I pytanie gratisowe: opłaca się w ogóle montować tarczowe hamulce? Bo to też rozważam, cena jest niemała, a nie wiem czy odczuję różnicę tak naprawdę, nie chcę wyrzucić hajsu w błoto
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12370
Czy sie oplacaja tarczówki to zależy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Cześć, ten amor to taka budżetówka, nie ma blokady a czy da sie jakąś założyć to nie wiem nigdy tego nie robiłem.
Tarczówki w przypadku zjazdów jazdy w terenie, jazdy w deszczy czy po mokrym i to raczej wyczynowo, amatorsko nie ma sensu, są cięższe, droższe i trudniejsze w obsłudze niż szczęki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

F1 - Grand Prix Belgii (sezon 2014)

Następny temat

Akrobatyka w wieku 18 lat

WHEY premium