SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Blokada

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1214
Siema.mam 16 lat 178 wzr 75.5 kg chociaz to mniej istotne.zaczalem wlasnie cykl CELL PUMP + HMB z Olimpu i mam pytanie bo zablokowalem sie na ciezarze 80 kg na klatke i wiecej nie idzie i czy teraz leciec ciagle silowe zeby kreta napompowala czy nadal masowke i tylko np. raz na 2 tyg wrzucic trening typowo silowy.
Albo bardziej precyzyjniej czy zrobic sobie np. 2 tyg treningow silowych zeby kreta dopompowala i zeby przebic 80 kg na klate czy jechac masowy trening i wlaczac trening silowy raz na np. 2 tyg ?
3majcie sie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 696 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12290
???? dany trening na mse czy na siłe powinien trwać od 4 do 8 tygodni czasem dłużej jak ktos sie na tym zna a ty chcesz co 2 tygodnie se przeplatać????

wierz w siebie bo religie moga zawieść ; )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 995 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17318
Nie możesz zmieniać planu co 2 tygodnie bo nic dobrego z tego nie wyjdzie, pamietaj że jeżeli masa idzie to i siła się zwiększa, jeżeli zależy Ci na typowo silowym planie na klatke polecam plan Michaila "Poprawić wynik w wyciskaniu" poszukaj w wyszukiwarce

Wtopiłeś z tym HMB, lepiej trzebabyło kupić drugą puche cell pumpa bo jak masz 1 puche to mało na cykl

Zmieniony przez - Masterice w dniu 2005-04-25 19:48:27

Wytrwałość- to jedyne co mi pozostaje

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak Trenował Frank Zane?

Następny temat

Czy Pale Brzuch??

WHEY premium