SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bjj Thai Jkd

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zrobil bym ankiete gdybym wiedzial jak ja zrobic ale nie wiem wiec niestety nie zrobie
ale ok, teraz co do mojego pytanka. Jak sadzicie co by bylo najskuteczniejsze na ulicy (walka z jakims zwyklym kolesiem w samoobronie)
bjj, thai czy jkd ? Czekam na wasze opinie wraz z uzasadnieniem!
thx
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Polecam muay thai. Treningi już się rozpoczęły - poniedziałek 20.15, środa 20.15, sobota 19.00. Wszystkie zajęcia przy ul. Karmelickiej 13 w Warszawie.
Dla zainteresowanych adres:
www.serafin.webline.pl 
I lokalizacja pierwszego profesjonalnego artykułu o muay:
www.nowe-panstwo.pl/08_2002_miesiecznik/08_2002_cywilizacja.htm

To co nas nie zniszczy, czyni silniejszymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 569 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5537
kazdy z tych trzech :)

"sztuką jest żyć a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy "

_SFD JUJITSU TEAM_
"Jeżeli nie wiesz człowieku jak postąpić, na wszelki wypadek postąp uczciwie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2914 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39362
nic!
skuteczny był by człowiek
a dobrze by było gdyby maiał do pomocy znajomość technik, któregoś z tych styli.
Wogle taka gatka jest bez sensu

dawaj mario
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najlepsze są biegi długodystansowe...

XXX
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak tak macie odpowiadac to juz lepiej nie odpowiadajcie...
Czekam na reszte opinii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Che_G,

kwestie skutecznosci bjj i thaia na ulicy były do bólu rozstrząsane - patrz archiwum. Ludziom sie nie chce po raz kolejny pisac tego samego.

BDZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
wiesz co, ja mysle ze bylyby podobnie skuteczne, bo nie roznia sie od siebie tak bardzo z tym ze w thaiu nie ma pewnie parteru (no...tak mi sie wydaje) z tego co widzialem, a w bjj i jkd jest parter. stojka jkd i thaia jest przeciez b.podobne niektorych momentach (w kocu thai to jeden z elementow jkd). a o bjj niech sie wypowie ktos kto je cwiczy

netfan

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2914 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39362
no tak w sumie masz racje tajski i bejotjot wcale sie od siebie nie różnią poza tym że jedno to stujka, a drugie parter i tym, że to zupełnie różne style.
Ale poza tym to prawie się od siebie nie różnią

dawaj mario
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
a w bjj nie ma stojki no nie? poza tym mialem na mysli jkd i thai a nie thai i bjj, poza tym tez duzo zalezy od sposobu prowadzenia wiec nie czepiaj sie

netfan

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2914 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39362
netfan ja sie wcale nie czepiam tylko wskazuje twój błąd w rozumowaniu
bjj to styl chwytany a tb to styl uderzany- dwa zupełnie INNE systemy!!! zupełnie inne techniki i strategie
nie ma co sie podniecać taka jest prawda

dawaj mario
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 931 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21743
Poczytaj w archiwum. Juz mnie wnerwiaja te posty. 50% postow typu "Co jest lepsze?". Ludzie, czytajcie archiwum!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NHB polski akcent

Następny temat

++bic sie czy nie???????++

WHEY premium