SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biosira Turinox

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 26173

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 565
Dobra dawno mnie nie było i nie jestem w temacie, bo większość usunięta... :D Miałem napisać o suście i generalnie boli mniej jak enan, ale mimo wszystko ból występuje na 3 dzień. Działanie... Myślałem, że da mi to jakiegoś większego kopa, ale niestety, może na mnie akurat działa inaczej. pozdro

Wiem, że nic nie wiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 246 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2872
Szamałem mete z tej biosiry...odczycia bardzo pozytywne. Zyciówka poszla 200kg na plaskiej... Polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 565
No ja jeszcze do tego od ok. 2 tyg. szamie winko tej firmy. Odczucia przyrostu siły nie zauważyłem jak dotąd. Jak na pierwsze 2 tyg. to średnio w porównaniu do Scantela i Balcana. Przy okazji zapytam (może będzie ktoś wiedział) Balcan to apteka, czy under?

Wiem, że nic nie wiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 919 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12285
Pytanie wywolujace burze na forum:)
W Moldawi to Apteka podobno, u nas to UG.
Takie moje skromne zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 565
Kurcze zobaczyłem ostatnio i szok! Zawsze myślałem, że Balcan to under, ale po co kod kreskowy na opakowaniu? Skoro to apteka w Mołdawi, to jest to apteka. Podlegają w takim razie pod różne kontrole jakości itp... Dzięki za odpowiedź. ;)


Zmieniony przez - leszcz25 w dniu 2012-12-12 16:01:07

Wiem, że nic nie wiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47644
Na butlach PMP też jest kod kreskowy

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 919 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12285
Pewnie podlega kontroli kogos kto ma z tego zyski. Nie wiem jak tam jest tak naprawde. Dlatego nie bierz mojej odpowiedzi jako wyznacznik. Ale jest to "apteka" wypuszczana typowo na czarny rynek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Bemo26
od dzis lece ture to dam znac niebawem


i co bemo, smyra cos ta tura czy za wczesnie jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 919 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12285
Jem ture drugi tydzien w dawce 30mg, bede zwiekszal co 2tyg o 10mg. Jak narazie widze roznice:) Waskularyzacja znacznie sie poprawila, ogolna poprawa sylwetki widoczna. Wczesniej lecial antek przez 4tyg, i tesc 300mg ew ciagle leci. Dawno tury nie jadlem i juz nie pamietalem ze jest taka fajna. Polecam.

Kiedys jadlem tez balkana i tez bylem zadowolony. Nie porownam tych firm bo bylo to zbyt dawno.

Zmieniony przez - LepszyBrat w dniu 2012-12-12 22:23:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 972 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22840
jak dla mnie nr 1 oral na teraz ... po dwóch tygodniach różnica w mięśniach jest bardzo duża ... j/w sylwetka na duzy plus poprawiła sie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Teststeron mix Blend 400 BP Pharma nowa szata

Następny temat

Ridutox 600mg/4ml (Glutatione)

WHEY premium