SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biogene hgh wynik badań

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11832

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Prawie wszyscy maja nisko, nawet jakby ktos mial gorna granice normy czyly okolo 3 to wynik powinien oscylowac 12-15 zeby mozna bylo mowic o dobrym wyniku, a czy tam jest GH to i tak niewiadomo wiec wszystkio hooya warte

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94864 Napisanych postów 364861 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670288
dlatego zawsze dziwie się ludzią że kupują te wynalazki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Mi sie wydaje ze +/- 10 lat temu te chinczyli robily jakas robote i tak sie rozbujaly, a moze i nie hooy wie, dziwi ze taka masa ludzi laduje cos co wogole nie dziala wiec moze faktycznie niektore raz na jakis czas dzialaja

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jak to ma dzialac ? bo chocbym walil 20ui chinola zamiast 10 apteczniaka to i tak wychodzi wtedy 6x taniej

caly czas nie moge ogarnac jak to dziala ? lepiej regeneruje ? lepiej pompuje ? a z czystej ciekawosci bym przyyebal w sumie lubie po prostu testowac na sobie nowe leki ot i wsio jestem lekomanem i dlatego mnie do hormonu ciagnie a jedynie na chinola moglbym se pozwolic oni pisza ze mozesz miec nalepke jaka chcesz i ze kapsle to tylko kwestia gustu znaczyloby ze wszedzie jest jeden towar znaczyloby to ze musi byc on legit no bo jak to nie coco ze kazdy miesza jak chce ale generalnie wszedzie czyscioch przeciez to sa normalne firmy farmaceutyczne a nie franek w garazu fete gotuje i miesza jak chce czy mietek se miazge koksowa destyluje jak mu wyjdzie taka ma
to nie ten rodzaj ug ostatnio zle ugotowali mdma i zamiast mdma w tabsach supermenach byla trucizna az na fb o tym trabili..

czaicie o co mi chodzi , te peptydy to nie dragi firmy farmaceutyczne je produkuja wiec jak to jest ze moga niedzialac?
dalej nie ogarniam tego tematu..



Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2015-03-17 13:55:53

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2015-03-17 14:03:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
widze ze wrociles na forum i znow piszesz ksiazki... nie porownuj 20 chiniola do 10 apteki, bo to jak polski fiat vs porsche carrera, ludzie musza zrozumiec ze te chiniole to nie maja w srodku gh a jezeli to taka nikla ilosc, ze wogole nie ma sie co oszukiwac. 99% tych chinioli to ,chmurka, skruszona lata w flakonie, to tez ma znaczenie, dlaczego ja jak ide z creakheadem wybrac gh, to babka przy podaniu gh jeszcze klei naklejke razaca zolta gdzie pisze NO SHAKE, SWIRL GENTLE? i 3x mowi szybko z tym jechac do domu, nie jechac gdzies na paru godzinny shoping? A te chiniole to myslisz ze w lodowka sa trzymane? Transport odpowiedni, czy jak z workiem ziemniakow sie z tym ocbhodza etc etc, mozna pissac ksiazke na ten temat

Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2015-03-17 15:43:33
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61986
Przesadzasz z tym gh i tym ze trzeba obchodzic sie jak z jajkiem.
Amerykanie to d****e i im trzeba do wszystkiego instrukcje, uwaga....bo pomysla, ze to mozna smazyc.
A patrzac dla kogo to gh, dziwi mnie, ze nie zawoza im tego do domu i nie pakuja do lodowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61986
Ulotka geno

Preparat Genotropin 5,3 i Genotropin 12 należy przechowywać w temperaturze 2°C-8°C (w lodówce), nie zamrażać. Preparat może być przechowywany w temperaturze poniżej 25°C przez jeden miesiąc.
Przechowywać w opakowaniu zewnętrznym w celu ochrony przed światłem.
Roztwór należy przechowywać w temperaturze 2°C-8°C (w lodówce), nie zamrażać. Przechowywać w opakowaniu zewnętrznym w celu ochrony przed światłem.
Roztwór należy zużyć w ciągu 4 tygodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mm 100 procent sie zgadzam z tb. ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
samo wytworzenie syntetycznego hgh nie jest drogie ale w koorwe drogie i bardzo skaplikowane jest do tego laboratorium i firmu ug nie maja takiego wkladu by wylozyc pare milionow dolcow na labo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Sie podniecacie tym gh jak szczerbaty na suchary. Prawda jest taka, że 99,99% osób nie stać na bicie dawek, które cokolwiek zmienią w składzie ciała. 5-10 iu to można bić na lepszy sen i na skórę.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dodanie T3 do cyklu.

Następny temat

insa

WHEY premium