SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bilans wodny na redukcji

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1157

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 279 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2924
Witam,
Redukuję się od około dwóch miesięcy. Aby uprzedzić złośliwe komentarze dodam, że redukuję tłuszczyk, co niekoniecznie może wynikać z dalszej części mojego posta. Na ostatnim pomiarze okazało się między innymi, że woda w ciągu miesiąca zeszła u mnie z 51 do 50,3% co jest bliskie dolnej granicy. Piję około 4 litry wody dziennie (mineralnej lub z odwróconej osmozy). Czy jest coś co pomogłoby mi zatrzymywać więcej wody w organiźmie? Czy na redukcji spadki poniżej zalecanego minimum mogą być groźne dla zdrowia?

Dieta - redukcyjna, wysokobiałkowa (2 m-ce)

Ćwiczenia:
siłowe - 3 x 60 minut tygodniowo ze średnią intensywnością
areobowe - 3 x 80 minut tygodniowo również ze średnią intensywnością

Suplementy:
Białko, Thermo fat burner, Fat transporter, L-Karnityna, Tyrozyna, witaminy, tran, CLA. Dodatkowo 5g kreatyny + 30-40g dekstrozy z tauryną w celu retencji wody.

Nie ilość a jakość...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Ja tylko powiem ze na poczatku mojej redukcji mialem poziom wody w granicach 36% i jakos sie nie przejmowalem, teraz oscyluje on w granicach 48% jakos zyje, dobrze sie mam ... pisalem juz ze jeszcze zyje ? Wiec to nie jest dolna granica...poziom wody w ogranizmie zalezy od kilku rzeczy...pozatym taki spadek jaki zanotowany jest u Ciebie jest raczej niewielki, nei ma si eczym przejmowac

Btw...troche tego lykasz

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zminimalizowac spadki po cyklu kreatyny ?

Następny temat

tran w kapsułkach

WHEY premium