SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biegi długodystansowe .Regeneracja , starty , szybsze bieganie.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 2486

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

40

Waga

83

Wzrost

179

Obwód ramienia

nie dotyczy

Obwód klatki

nie dotyczy

Obwód uda

nie dotyczy

Staż na siłowni

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

siłownia tylko w okresie przygotowawczym 2 razy w tygodniu

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Było tego trochę . W przeszłości zajmowałem się kulturystyką 17 lat

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

biegi długodystansowe 5-6 razy w tygodniu

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

redukcja wagi , szybsze regeneracja , poprawa wyników w biegach od 5 km do maratonu

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

2,5 roku temu

Stan zdrowia

17%

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

mezomorfik

PPM (podstawowa przemiana materii)

dobry

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

nie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Bywa różnie,możesz pochodzić popytać

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 107 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3513
Ile to wino można ciągnąć ?Odblok jakiś po tym?


Zmieniony przez - JARO_36 w dniu 2015-12-24 14:17:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Nastaw się na miesiąc,będzie ok to przedłużysz do 6-8 tyg
Odblok clom

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 107 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3513
Ok dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 107 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3513
Dorzucić coś jeszcze .Bo z poziomem testa to też lipa u mnie. Jak test niski to może być lipa


Zmieniony przez - JARO_36 w dniu 2015-12-24 14:40:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 38 Wiek 46 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 220
I jak, podziałałeś coś? Ja bym na dzień dobry spróbował 100mg tygodniowo cypio czy enana, po miesiącu badania e2 i testo. Jak test będzie w okolicach górnej normy to bym pociągnął tak trochę i zobaczył jak się czuję. Jak estro wybije poza normę dodajesz exe albo arimidex żeby było w normie. Co 6-8 tygodni HCG 5000iu. I to jest HTZ, można powiedzieć - prozdrowotne Zobaczysz jak się będziesz na tym czuł. Dawkę testa zawsze możesz potem podbić i przejść na jakąś mocniejszą bombę, ale przy biegach pewnie więcej niż 250mg testa tygodniowo potrzebne ci nie będzie.. Może okresowo jakiś winstrol. Ja bym tak zrobił pewnie.. A za niedługo pewnie zrobię Przed wejściem na cokolwiek porób sobie jak najwięcej badań żeby potem mieć jakiś punkt odniesienia w razie czego, czyli ja bym zrobił po prostu jakiś pełny pakiet badań dla mężczyzn po 40-tce każdy lab większy coś takiego oferuje plus estradiol, kortyzol, prolaktyna, progesteron, LH, FSH i jedziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 107 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3513
Zrobiłem niedawno t.j 6 .1 2015 badania krew ma na maksa podniesione parametry . Estro natomiast podwyższone 199,9 pmol/ norma l28 - 156 test 21,43 nmol/l norma 9,9 - 27,9. Kortyzolu , LH i FSH prolaktyny i prog nie robiłem .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CYKL

Następny temat

wspomaganie na masie

WHEY premium