SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bieżnia do biegania

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20741

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pytanie dotyczyło bieżni więc jezeli ktoś chce coś dodać więc prosze na temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Boszszeeee ale te kobiety zasadnicze są... i konkretne... nic nie mozna napisac bo juz krzyczą...
Czy to cecha wszystkich Seledynek?

A chce jeszcze ustalic jedno... temat brzmi- "Bieżnia do biegania"... zatem prosilbym o uscislenie... do czego moze sluzyc jeszcze bieżnia?
Tzn wnioskując z tematu tego posta, moznaby przyjąć, ze np. "Bieżnia do pływania" bylaby tez mozliwa i sensowna...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
te 3000 to troche malo
zeby kupic dobry sprzet bys musiala wydac ciut wiecej

na stronei athleticshop to masz 2 bieznie do wyboru z 20
najlepiej kupic taka zeby min bylo 12km/h w predkosci,a najlepiej to 16km/h
a co do reszty to najlepiej sprawdzic ja w praktyce,gdyz kazdej osobie pasuje co innego i inne funkcje wykorzystuje

a co do butow to tez musisz zakupic odpowiednie bo zaleznie od twojego wytrenowanai stawy ci moga szwankowac a w tenisowkach niebedizesz po niej biegac

bieznei sa drogie i na tych tanszych to niepobiegasz dlugo,dlatego malo kto ma taki sprzet gdyz jest on tylko "gadrzetem" i niczym innym,

kumpel ostatnio kupil sobie w macro rowerek bo sie napalił na niego,tydzien jezdzil i teraz stoi,w twoim przypadu (przypuszczam) bedzie tak samo

zgadłem

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
VLAD.IV chyba nie tylko seledynki są zasadnicze bo wychodzi na to że niejaki VLAD.IV również jest upierdliwy i nie może przeżyć bieżni do biegania :) Wiesz co... bieg jest męczący więc tak pomyślałam że ta bieżnia równie dobrze może być do leżenia ,czemu nie?

A tak serio vlad88 właśnie zastanawiam sie nad tymi bieżniami DO BIEGANIA :) BE3009- HMS za 2050,00 i BE2012-HMS za 2800,00.
No ewentualnie mogłabym do tych 3000 dołożyć jeszcze ciut ciut (na buty zostanie Właśnie chodzi o to że nie chce bubelka który będzie chodził jak traktor i skończy swój żywot za pare miesięcy...bo sie rozpadnie.Pierwszy raz chce to kupić więc pytam o rade tych co może mają wieksze pojęcie od mojego na temat bieżni do...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
najlepszym wyjsciem jest znalesc najblizej swojego miejsca zamieszkania sklep oferujacy bieznie i sprawdzic je w praktyce

PROTEUS MTM-6800,,Elite Treadmill,,

wazny jest tez silnik zeby niezaslaby bo w koncu trening potrwa z okolo godzinki

albo udaj sie na jakas silownie i tam zobacz ich modele,,

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
albo udaj sie na jakas silownie i tam zobacz ich modele

vlad - przeciez na silowniach maja profesjonalny sprzet.. w cenach od kilkunastu tysiecy w gore... to nie jest najlepsza rada... wiem bo kumpel mial taka bieznie wlasnie profesjonalna, to krocie kosztowala...

Ps Selednko, strasznie nerwowa jestes... ja sobie tylko zażartowalem...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
We wtorek ide do odpowiedniego sklepu i zoorientuje sie w temacie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
najwazniejsze to pobiegaj na nich w tym sklepie

vlad ale moze trafi na jakas tansza osiedlowa silownie

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja też strasznie poważnie nie podeszłam do Twoich zaczepek :)
Jak już zaczęłam temat bieżni do ....:) to odpisze na co sie zdcydowałam

Pozdrówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to naprawdę drugorzędne jaki model wybierzesz, dużo istotniejsze jest w jaki sposób będziesz z niego korzystać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja dieta redukcyjna - prosze o poprawki i porady

Następny temat

mam pytanko-jak i co jesc by przytyc??

WHEY premium