SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty do biegania

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36
Witam,

planuję kupić buty do biegania, zainteresowała mnie seria Nike Dual Fusion ST 2. Wyszła ona na wiosnę tego roku, więc myślę że są tam zastosoane różne nowinki ;) Co sądzicie o tych butach? Może polecacie mi jakieś inne?
Pronacja stopy- normalna, 180cm/73kg, zamierzam biegać głównie po parkach czyli asfaltowe lub ubijane ścieżki ;)
Mierzyłem je w sklepie i pasowały bardzo dobrze 44.5 ale słyszałem że trzeba kupować pół numeru większe tak?
Do tej pory biegałem sporadycznie miałem Reebok DmxRide, ale dość szybko padła amortyzacja...

tematy wiem że są lecz dość stare niestetyy

Być człowiekiem to znaczy: kiedy się jest głodnym - nie jeść, kiedy się jest spragnionym - nie pić, kiedy się jest zupełnie wyczerpanym ze zmęczenia - iść dalej.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 968
butóe fo biegania jest sporo , przy malej wadze i nie dużych dystansach pewnie mozna biegac nawet na boso, nim wieksza waga i większe dystanse lub szybkośc tym buty ważniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://adidas-group.corporate-publications.com/2010/gb/files/images/produkte/Reebok-ZigTech-Nano.png

Kilka dni temu kupiłem takie, tylko inne kolory. Mega wygodne. Polecam, z tym że trzeba uważać na ceny. Bo buty można już kupić od 250zl, a w niektórych sklepach dalej wołają 400zl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa

Następny temat

Dieta i ćwiczenia na spalenie 'oponki'

WHEY premium