SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białystok zaprasza!

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
żebys tak czesto pisał w suplementacji jak tutaj
zauwazylem z tym nabijaniem kieszeni juz w bialym tamtego roku jak bylem. takie to sztuczne bylo wsyztsko :(
co innego nabijanie kieszeni przez firmy - co innego rpzez zwiazek, ktory powinien być czysty

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2439
witak kochana! a TY nadal z nim? jak sie zrobi u Ciebie jakis vacat to daj znac a odmieni sie cale Twoje zycie nie bedziesz czula, ze stapasz po ziemi!

Odwiedź mój sklep w Warszawie. Pasaż Stokłosy 11 - Metro Ursynów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2439
czarny w suplach uwazacie, ze jestem stronniczy a moje zdanie jest czesto odmienne od specow, bo nie zawsze teorja idze w parze z praktyka wiec wole byc powsciagliwy. pozdro dla Ciebie

Odwiedź mój sklep w Warszawie. Pasaż Stokłosy 11 - Metro Ursynów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
nie pisz nazw firm a same substancje - to nie bedziesz stronniczy. Z doswiadczenia wiem ze poleca sie to co sprzedaje na codzien choc jak wybieram tylko najlepsze produkty do sprzedazy, nie najpopularniejsze:D

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
p.brzoza chyba to jest jednak prawda z tym rowerkiem bo niejaki p.Filonbył widziany tydzień temu dokładnie w sobote na Sadybie koło sklepu rowerowego chyba smith czy jak sie tam pisze i chyba własnie wybierał nowy rowerek za kase która wpadnie za M.Europy do jego kieszeni.Tylko szkoda ze kumpel co tam mieszka blisko tego sklepu po drodze na trening nie zrobił fotki koło sklepu jak wyczajał chyba rowerek bo cały czas sie tam krecił.Wiec kasa nigdy sie nie marnuje hehe



Zmieniony przez - kesieo w dniu 2005-06-11 15:11:30

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1509
:)

Nie ważne jest jak co smakuje.Ważne jest to, co czego i ile ma w sobie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
czarny

juz widze jak Ty polecasz cos 17 latkowi ktory chce wybrac swja pierwsza odzywke...%)))

'..polecam ketoglutaran wraz z tlenkiem azotu do tego mozesz wzbogacic swoja diete w kazine miceralna w kompleksie z maltodekstrynami i witaminami oraz tlusczem mct...jesli masz wiecej kasy mozesz dodac Beta-hydroksy-beta-metylomaslan wapnia oraz acetyl l-karnityne albo sprzezony kwas linolowy..to swietny zestaw na stale efekty..'

buehehe..

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
zapomniałeś dodać o kwasie orotynowym, b-complex, wit C 2-3g, n-acetyl-glutaminie, a no i jakims staku na powera, np. xpand reszta sie zgadza

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
litosci...
(%

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 179
Chłopaki ta akcja to kolejny gwóźdź do trumny PZKFiTS. Albo związek się rozleci, albo zmienią się działacze. Bo coraz więcej osób (zawodników) ma dosyć kolejnych wybryków prezesa i związku.

Dragon

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mistrzostwa Europy Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness w Białymstoku

Następny temat

JAY CUTLER NA MASIE (150KG!!!)

WHEY premium