SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko na SAA - jakoś czy ilość?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2714

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23893
jak masz dobra diete to nie potrzebujesz odzywki bialkowej ,ale dobra dieta jest drozsza niz dieta z wykozystaniem dobrego bialka (nie ostrowia)zastanow sie czy stac cie na spozywanie 5 posilkow z ok 200g miesa ,plus wplatanie ryb do diety .Jak nie to bialeczko ale laktoza =cukier .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23893
nie musze sam sie oszukujesz,zaufaj swoim kubka smakowym i odczuca organizmu w ostrowi jest bialko a pewnie i w ch.j cukru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 694 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16612
O ile pamiętam badania nie wykazały nadmiaru laktozy w ostrowii. Brakuje w niej za to różnych dodatków odpowiedzialnych za rozpuszczalność, smak itd.

zdrówka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23893
to popros zawodnika z niskib BF popil ostrowie przez pare dni ,morda mu spochnie chwila moment.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 694 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16612
Możliwe. Na poziomie zawodniczym pewnie idą jedynie izolaty.

zdrówka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja po suple sięgam tylko dlatego, ze nie mam czasu na normalny posiłek lub po prostu już nic mi się nie mieści..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23893
wszystko zalezy od kasy niestety im masz wieksze ambicje i oczekiwania tym wydatki ida w gore a ten sport jest drogi wiem cos o tym .Zawodnic nie pija tyko izolatow gdyz wytrenowany organizm a co dopier na bombie poradzi sobie z kazdym rodzajem bialka ,moj znajomy Daz Ball wcale nie kozysta z odzywek bialkowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23893
czasy diet wyskok weglowodanowych juz w kulturystyce odeszly ,teraz kroluje olej ,a jak rozbujasz metabolizm to jestes glodny i glodny,osobiscie jak mam wybor odzywka czy dobrt stek wybiore stek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
jak masz dobra diete to nie potrzebujesz odzywki bialkowej ,ale dobra dieta jest drozsza niz dieta z wykozystaniem dobrego bialka

Nie chodzi tylko o kase, ale ilez mozna zrec nie da sie w******lac niewiadomo ile z pozywienia po to wlasnie sa odzywki wysokobialkowe jako bialko i gainery carbo jak wegle. Gdybym mial wszystko dostarczac z pozywienia to ohoojec mozna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23893
mylisz sie kolego,jak sie umie gotowac to ten proszek w konfrontacji z zaje...istym lososiem wypadnie licho.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mała rozkmina potrzeba rad ;p

Następny temat

co wziąść?

WHEY premium