SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 587

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9
Ćwiczę około 2 miesięcy przytyłem 2kg do 60kg brałam do tej pory Gain Bolic od Olimpu , lecz niestety jest on drogi , a rodzice nie chętnie mi dają tyle pieniędzy na odżywki chciałbym jakieś białko lub gainer które miesięcznie nie przekroczy 60/70zł
Staram się jeść 5 dużych posiłków unikam cukru i sztucznych węglowodanów . Przykładowa moja dieta

1.Płatki owsiane z mlekiem ok. 50g
2. 10 kanapek w z Polędwicą lub twarogiem do tego jakiś owoc (zwykle banan) i 50g Gainera
3. Kartofle Kotlet schabowy ok. 100g
4. 6-8 kanapek z jakąś szynko serem lub twarogiem + 50g Gainera
5. jajecznica 2-3 jajka + 2-3 kanapki i Płatki owsiane ok. 50g

Mam 16lat
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4523 Napisanych postów 35801 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263149
ważąc 60kg spokojnie dasz rade nabic bialko z jedzenia, a kase przeznacz czy mieso

tym bardziej ze chyba nie za bardzo wiesz jakie odzywki sa po co i dlaczego
1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
I mają racje, bo powinienes nadganiac jedzeniem przy takiej masie, a nie gainerem

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
To nie jest 5 duzych posiłkow. Zastąp te kanapki, które nie są zbyt dobre w dietach na ryz z kurczakiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Dlaczego ryż z kurczakiem? Mnie może być inny rodzaj mięsa i inny rodzaj węgli? Szynka wieprzowa wołowa ryby kasza nad makaron... Jest tyle świetnych produktów. ..

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
No wiadomo nie dopisałem, był jakiś inny temat gdzie je uwzględniłem, a tutaj z biegu napisałem tylko to ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zwiększyć masę mięśniową

Następny temat

Początek treningu

WHEY premium