SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko, spalacz oraz aminokwasy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 188
Witam mam pytanko chodzę na siłkę od jakiś 3 miesięcy, choć wcześniej jakieś 2 lata temu chodziłem z 2 lata.179cm 3 miesiące temu warzyłem 93kg udało mi się zrzucić do 85kg choć mam jeszcze brzuch. wyrobiłem sobie barki oraz ramiona. nie chciał bym się już bardziej rozbudowywać ale zgubić z brzucha i wyrzeźbić sobie to co mam :) od 2 miesięcy jem Multipower formula 80, od miesiąca spalacz Trec Nutrition, co mogłbym jeszcze włączyć aby mi pomogło czy jakieś aminokwasy czy coś innego ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
wklej najpierw diete i napisz co poza treningiem siłowym robisz?

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 188
Dieta :) nie mam raczej, żadnej diety staram się jeść 4 posiłki plus białko o równych porach nie tłusto i raczej ograniczam smażenie jeśli już to na oleju z oliwek, śniadanko jakaś jajecznica z kanapkami obiad jakieś mięso surówka ryż i jeszcze 2 delikatne posiłki w ciągu dnia. Ćwiczę 5-6 razy tydzień siłownia 1,5h oraz 40-50 minut cardio. mój wiek to 26 lat :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
wiec na poczatek musisz ulozyc diete

a po drugie rozbudowa sylwetki i palenie tluszczu jednoczesnie jest nizmozliwe.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 188
i tu jest właśnie problem bo ja od klatki z ramionami plecami ramionami i brakami jestem rozbudowany i nie chce już ich bardziej rozbudowywać tak jak napisałem. chcę je wyrzeźbić i tyle i pozbyć się tkanki tłuszczowej z brzucha :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
to tak jak pisalem, jedzenie na oko i malo sprawi, ze stracisz rowniez wypracowany miesien.
chyba lepiej sie przylozyc do zarcia zeby te dni na silowni nie poszly na marne?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 188
no ale wydaje mi się, że nie jem źle. moja ocena. nie jem słodkiego nie potrzebuje nie używam cyrku, ograniczam tłuste rzeczy, nie jem faset foodów.rano jajeczniczka z kanapeczkami. potem jakiś lekki lunch, obiad mięso ryż surówka potem siłka po siłce białko no i kolacja jakaś też raczej mało kaloryczna. co byś poradził odnośnie wyżywienia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
to juz nie w tym dziale
idz do dzialu odzywianie i tam napiszesz co jesz i ci pomoga.
pozniej dopiero pomyslimy o suplach.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 188
ale moje pytanie chodzi mi o suple co mogę jeszcze włączyć albo co powinien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
ale po co ci suple typu aminy jak na razie nie wiesz czy ich ci trzeba?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 188
no i po to pytam czy mi potrzeba szybszej sprawniejszej regeneracji mięśni czy możne coś innego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy na mase

Następny temat

Czy Nox Doriana ma krete ???

WHEY premium