SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bezsenność Fobia Depresja

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4803

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 289
Mariusz1990
U mnie problem jest taki , ze ja lubie gadac z dziewczynami , lubie gadac z ludzmi tylko jest jeden objaw taki , ze potrafie sie stresowac przy tym i czerwienie sie a tak to nie jestem samotnikiem. Mnie bardzo dobija ten fakt , ze ludzie zobacza ten moj stan i pomysla , ze jakis dziwolag jestem podczas kiedy kazdy inny sie normalnie zachowuje :(




Zmieniony przez - Mariusz1990 w dniu 2011-12-12 19:33:09

Mariusz1990 U mnie jest to samo że myśle ze ludzie źle mnie spostrzegą i że bd się naśmiewać u mnie stres wystepuje nawet jak rozmawiam z dobrym kumplem a ktoś np usiądzie obok nas labo na przeciwko i się patrzy w naszym kierunku

Zmieniony przez - eXPieraze w dniu 2011-12-12 19:36:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30
eXPieraze podaj gg na prv lub jesli nie chcesz badz czegos sie wstydzisz mozemy kontynowac rozmowe tutaj. Ja nigdy takich objawow nie mialem. Kiedys moglem wejsc w 100 osob i beke krecic , smiac sie , zartowac i zadnych lekow nie mialem ani stresu. Kiedys moglo mi na rece patrzec 100 osob kiedy pracowalem nawet przy bardzo precyzyjnej pracy. Teraz jak ktos sie spojrzy to stres i drzenie rak , czerwienienie sie , bicie serca. Ogolnie dziwi mnie to bo lubie rozmawiac z kobietami , lubie pogadac z kims , wyjsc na piwo gdzies itp ale mam leki straszne przed tym stresem :(


No z ludzmi mam tak samo kiedy ktos sie na mnie patrzy czuje , ze cos zlego o mnie mysli w sumie nie dziwie sie bo widac , ze cos ze mna nie tak. Kolego te objawy beda Ci sie nasilac niestety coraz to bardziej bez pomocy.


Zmieniony przez - Mariusz1990 w dniu 2011-12-12 19:38:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Zdecydowanie konsultuj ze specjalistą. Tylko nie zakończ na rodzinnym, który przepisze Ci Imovane/Stilnox/Relanium/Bioxetin. Niech poradzi i kieruje do specjalistów.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 289
Mariusz1990 Kontakt z dziewczynami kiedyś miałem bardzo dobry, lecz od czasu gdy ktoś w szkole się nademną znęcał mój stan pogorszył się chociaż nie było wtedy aż tak źle jak teraz, u mnie lęk wystepuje nawet jak sam ide ulica a grupa osób obok której przechodze patrzy się na mnie . Mam także oczopląs więc gdy on występuje stres nasila się bardzo.Nawet w szkole jak siedze z kolegą na lekcji w klasie sympatycznych osób stresuje się i mam lęki co wywołuje drganie oczu(oczopląs) Gdy jest apel w szkole stoimy w takim jakby kwadracie na sali mam stany lękowe po kilku chwilach

Zapomniałem dodać że może i jestem osobą z lękami ale gdy ktoś ma jakiś problem do mnie to mnie za bardzo nie ogranicza zeby mu zaj***ć

Zmieniony przez - eXPieraze w dniu 2011-12-12 19:46:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30
No ja tak znow nie mam. U mnie najgorzej jest w robocie , gdyz mam wrazenie , ze tam ludzie mi najwiecej moga wyrzadzic krzywdy. Te opinie na temat pracy i w ogole. Tych objawow w ogole nie mam poza praca. Najgorzej jest w niej. I najgorsze jest to czerwienienie sie bo ludzie to widza i to najgorsza rzecz jaka moze byc i to gowno mi przeszkadza najbardziej bo tego tylko sie boje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 289
Mariusz1990
No ja tak znow nie mam. U mnie najgorzej jest w robocie , gdyz mam wrazenie , ze tam ludzie mi najwiecej moga wyrzadzic krzywdy. Te opinie na temat pracy i w ogole. Tych objawow w ogole nie mam poza praca. Najgorzej jest w niej. I najgorsze jest to czerwienienie sie bo ludzie to widza i to najgorsza rzecz jaka moze byc i to gowno mi przeszkadza najbardziej bo tego tylko sie boje

U mnie objawy wystepuja przedewszystkim w szkole gdy z niej wychodze sters mija a także w placówkach np szpital
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30
niestety ale czeka nas lekarz mnie i ciebie. Bez niego nie wyjdziemy z tego bo jak ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sami sobie odpowiedzieliście na nie które pytania
w taki sposób że można z tego jakieś wnioski wyciągnąć

rozwiązanie też znacie
ale wiem że to pewnie łatwe nie jest .

najlepiej by było poszukać sobie jakiegoś zajęcia
i udowodnić sobie że można coś osiągnąć !
znaleść ten sens życia
negatywny wpływ ma tez pewnie środowisko w jakim się
znajdujecie ... może poj**ani znajomi wywierający
jakąś presje albo wpieprzający się w sprawy które ich nie dotyczą.
tak zwani ciekawscy za dychę ...
a najczęściej takie osoby co poniżają innych bądz
na siłę pokazujący że są lepsi od was to to są właśnie
ludzie o najsłabszej psychice
którzy są niedowartościowani
w swoim życiu i na siłe chcą pokazać że są lepsi .
mimo że wydaje się że radzą sobie świetnie .

napranie dystansu do samego siebie też jest ważne .
potrafienie śmiać się z własnego siebie .

Mariusz1990
niestety ale czeka nas lekarz mnie i ciebie. Bez niego nie wyjdziemy z tego bo jak ??


wiecie jak , trzeba powoli zmienić swoje życie .

lekarz może na razie zaczekać !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30
juz nie ma na to sily...TWoje slowa dla mnie b.wiele znacza i sog za nie ale ciezko wytrzymac jak stajesz sie posmiewiskiem wsrod 20 osob :()
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
DJ100

lekarz może na razie zaczekać !!



Nie pieprz głupot, bo z wypowiedzi obu jawnie wynika, że lekarz czeka na nich już zdecydowanie za długo. Osobie zdrowej łatwo jest napisać "zajmij się czymś, a będzie lepiej". Osoba chora tak tego nie odbiera i bez odpowiedniej pomocy medyczno-farmakologicznej nie da sobie rady.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strasznie czerwona twarz podczas treningu ...

Następny temat

Niski wzrost :(

WHEY premium