SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strasznie czerwona twarz podczas treningu ...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1331

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
Witam mam taki problem mianowicie podczas treningu wiadome człowiek daję z siebie wszystko męczy się a co z tym idzie niektóre osoby są czerowne na twarzy z wysiłku lecz ja mam problem bo gdy skończę ćwiczyć te czerwienienie pozostaję i dopiero schodzi po kilku godzinach :( Z tego co pamiętam kiedyś tak nie miałem. Owszem zawsze po wysiłku byłem czerwony ale to trwało kilka minut a teraz utrzymuję się to nawet i kilka godzin. Wyglądam jak burak...Ciśnienie mam w normie ogólnie , na żadne choroby nie cierpie więc co jest nie tak ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
A dokładnie jakie masz ciśnienie przed wysiłkiem/w trakcie/po nim ..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Zrób podstawowe badanie krwi. Być może masz podwyższony poziom RCB I HMB.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
Na następny trening czyli w środę zmierzę ciśnienia z rana , przed treningiem i po treningu i napiszę Ci co i jak.

Ogólnie ostatnio podczas schylania lekkiego dźwigania nawet czerwieni mi się twarz , czuję uderzenia ciepła na twarzy i ogólnie w całym organizmie... I nie piszcie mi tutaj o fobiach społecznych czy coś bo tego na pewno nie mam więc odpada :) po prostu taka dolegliwość i nic więcej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
Teraz na szybko zmierzyłem ciśnienie to 30 minut po treningu miałem 111/65
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badanie USG

Następny temat

Bezsenność Fobia Depresja

WHEY premium