SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bezsennosc

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1160

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez georgu z działu Informator MAŁOPOLSKI.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18
Witam, od tygodnia mam problem ze snem a ostatnio od 3 dni wogole nie udaje mi sie zasnac, gdy przychodzi godzina snu jestem baardzo pobudzona i juz wiem ze nie zasne,zaczynam sie tym niepokoic bo od 3 dni wogole nie spie nawed nad ranem , potrafie przelezec w lozku cala noc, czasem nawed czytam ksiazke albo uczę sie, jest to dla mnie ogromny problem gdyz chodze codziennie do szkoly, zaczynam sie bac ze wykoncze sie, mam tyle obowiazkow, mnostwo nauki:( nie wiem co mam robic?? bylam u mojego lekarza rodzinnego i dostalam skierowanie do psychologa? nie wiem czy on potrafi mi pomoc?najchetniej zazylabym silne tabletki nasenne ale kto mi je wypisze? bo te z apteki ziolowe wogole nie pomagaja. Prosze o rade i z góry dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
Jesli ci lekarz polecil isc do psychologa to nie szukaj dziury w calym tylko idz na wizyte.


zdr.
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Poczytaj n/t "higieny snu".

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2542
Też ostatnio miałem taki problem, najlepiej jest zmęczyć się w ciągu dnia lub w godzinach 18-19 (jakims sportem) , później kąpiel i do świeżej pościeli itp.
Tylko nie oglądaj tv w łózku jak masz zamiar zasnac.
Pzdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cos przeskakuje w pachwinie ; //

Następny temat

Złamanie nosa, a powrót do sportu

WHEY premium