SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bez diety :((

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 15718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez 50 Dollars za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 437

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1770
dean spokojnie :D niech robi co chce ;) Szkoda się unosić ;)
...
Napisał(a)
Usunięty przez 50 Dollars za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 437

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2275
Tak panowie wiem że dieta jest niby bardzo ważna ale wydaję mi się że z moją genetyką rosnę lepiej jak nie jeden ćwiczący z dietą i odżywkami dlatego nie będę jej stosował bo jest to dla mnie za trudne i nie wyrobie się z czasem oczywiście będę zwracał uwagę na to co jem . Heh Coolkill napisałeś że się napatrze na siłce na wielkich koxiarzy a tak naprawde mam w nich wyj... to ich życie jak chcą je niszczyć to ich sprawa a ja napewno nie mam zamiaru brać z nich przykład i jak mnie nie znasz to takie komentarze są raczej zbędne to że wszyscy wokół mnie biorą to nie znaczy że ja też :) Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 776 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17726
No normalnie Żal mi tego człowieka. Już dawno żaden kret mnie tak nie wk*****
...
Napisał(a)
Usunięty przez 50 Dollars za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 437

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Usunięty przez 50 Dollars za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 437

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 776 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17726
Bo coraz mniej jest taboretów na świecie ale czasem zdażają sie i takie nieocheblowane stołki
...
Napisał(a)
Usunięty przez 50 Dollars za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 437

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Usunięty przez 50 Dollars za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 437

Pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy Wy liczycie wartości wszystkiego co jecie?

Następny temat

Pomocy z dietą

WHEY premium