SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bark , co robić?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21
Witam wszystkich. Miałem dzisiaj nieprzyjemny wypadek, Przy podnoszeniu hantelka 30kg (cięzar prawie maxymalny jaki wezme) na ławeczce o skosie dodatnim, jakieś 60 stopni do poziomu , przy wyprostowanej rece do góry przy 6 powtórzeniu nagle lewy bark jakoś nie wytrzymał i przekrzywił się czy jakoś tak i zaczęło mi wszystko chrupać i strzelać tam w barku lewym jak mi ten cięzar spadał, chwile pobolało . Gdy teraz ruszam tym barkiem nic mi nie strzela ani nie chrupie , ale pobolewa przy niektórych ruchach nie jest to straszny bol taki lekki bym powiedział. Co to może być? , iść z tym do lekarza czy poprostu sobie ponaciągałem ściena i więzadła ?? ?? ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21
Mieszkam bardzo daleko od lekarza rodzinnego , jednak ten bark zaczyna mnie bolec coraz bardziej Gdzie mam z tym iść bo ból jest nie do zniesienia, czy do szpitala mnie wezma jakbym poszedł czy gdzie indziej ? ??? ???(bo prywatnie mnie nie stać takie życie studenta )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
na NFZ musiałbyś mieć rękę uciętą żeby Cię od razu przyjęli...
no najlepiej jakbyś poszedł do rodzinnego, który Ci da skierowanie do Ortopedy tam USG czy lepiej MRI wykażę co tam się stało, ale oczywiście czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 417 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5700
Nadwyrezyles bark, skoro juz nie chrupie to poboli cie z kilka tygodni tez tak miałem. Na przyszłosc pamietaj zawsze rób porzadna rozgrzewke i nie przesadzaj z ciezarem barki sa bardzo kontuzjogenne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niesamowity wzrost libido - jak to opanować?

Następny temat

Jak zdobyć Kilogramy

WHEY premium