SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bajeczna grafika w super cenie

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1827

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kup sobie odrobine marzen i pomoz studentowi podreperowac jego finanse zwiazane z oplaceniem szkoly ) (istnieje mozliwosc storzenia grafiki na zamowieniem i z udzialem Twojego zdjecia)

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=171117731 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Naprawde fajne motywy.. :)

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3764
mi tez sie podobaja robisz to w photoshopie?

poszukaj pracy jako grafik moze bo widze ze masz do tego predyspozycje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki za mile slowa :)
Prace byly wykonane w Photoshopie... wlasnei szukam jakiejs pracy bo musze meic kase na szkole ale ciezko jakos... ale mam nadzieje ze jednak cos sie uda znalezc sensownego :) sensownego to znaczy takiego zeby dalo sie pogodzic szkole i silke :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3764
a napisz jeszcze jesli mozesz, w jaki sposob nauczyles sie grafiki w Photoshopie?

i czy wg Ciebie trzeba miec zdolności artystyczne zeby cos takiego tworzyc na komputerze, czy wystarczy troche wyobrazni i dobrze opanowany warsztat...

a jesli chodzi o prace to nie znam sie za bardzo na pracy dla grafikow, ale mysle ze dobrze by bylo zrobic jakies swoje portfolio w necie z najlepszymi pracami i tam potencjalnych pracodawcow odsylac zeby zobaczyli co potrafisz:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sprzedam nokie 6610

Następny temat

STAR WARS : BATTLE FOR NABOO

WHEY premium