SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badanie testa

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 967

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 888 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8496
Cześć Panowie szybkie pytanie, po jakim czasie najlepiej zbadać propa? Od poniedziałku jestem na cyklu i albo mi się wydaje ale coś zaczyna działać. I drugie pytanie żeby już później nie zawracać wam głowy od ile zaczyna się dobry prop, z tego co patrzyłem u mnie w labie jest coś od 300 do 800 czy jakoś tak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 888 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8496
Przepraszam jednak tak to wygląda
Od 47 do 980 a ja mam prawie 400 ale to wyniki z przed cyklu oczywiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9060 Napisanych postów 82745 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699826
Już raz kolega przenosił Ci temat do odpowiedniego działu DOPING , wiec trzymaj się tamtego tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 888 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8496
Wporzadku myślałem że tutaj się właśnie wrzuca takie szybkie pytania ale w takim razie ok, a co do pytania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14679 Napisanych postów 53206 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400782
Tak tutaj się wrzuca 'szybkie pytania bez logowania', czyli dla niezarejestrowanych użytkowników

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 888 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8496
Dobrze, widziałem kilka nickow i to mnie zmylilo ;) ale będę pamiętał, to jak z tym testem? Czy założyć temat w dopingu? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9060 Napisanych postów 82745 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699826
Nie zakładaj , tylko pytaj w temacie który już masz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 888 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8496
To odpowie w końcu ktoś czy dalej będziemy prowadzić ta jałowa rozmowę? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9060 Napisanych postów 82745 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699826
Zaraz bana dostaniesz i tak skończy się twoja dyskusjami forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 888 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8496
Z całym szacunkiem zadałem proste pytanie i ciężko odpisać na nie? Sam kazales tutaj pisać więc nie rozumiem o co Ci teraz chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9060 Napisanych postów 82745 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699826
georgu
Tak tutaj się wrzuca 'szybkie pytania bez logowania', czyli dla niezarejestrowanych użytkowników


Myśl , dział doping
- tam masz swój temat
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ćwiczenia dla początkujących

Następny temat

wada wzroku a siłownia

WHEY premium