SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badanie poziomu tescia po 8tyg Malay Tiger enan...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przecież wiadome że połowa forum to handlarze celuj w lepsze to nie bedziesz narzekal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie zawsze dozsze lepsze nie zawsze ladneie wyglądające to lepsze wiem co mowie sporo ug przetestowałem tak samo jak scantel ładne pudełeczka nic po zatym choc metka i wino dobre maja z orali antek cienizna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
a gdzie te badania?tez mam zamiar niedlugo poratowac sie tym enanem i jak narazie slyszalem tylko dobre opinie ale wiadomo ug to ug.Suste i tren jakis czas temu bilem i byla rewelka.

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 246 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2872
Co mam ci zdjecia wkleic? Nie wierzysz? Jaki mialbym powód zeby klamac? Jak chcesz to bij malaya...twoja sprawa. Nie jest powiedziane ,ze jak zaczeli produkowac te ampy to nie wypuscili troche dobrego towaru zeby zebrac dobre opinie a teraz leca po bandzie... Nie ja jeden przejechalem sie na tym towarze...poczytaj troche forum. Ja tylko przedstawiam wlasne doswiadczenia i kolegi który tez lecial tego enana kilka tyg i nie czul nic... Masz swój rozum i zrobisz jak zechcesz, pozdrawiam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
no nie wierze bo nie zawiodlem sie na malayu oprocz wina ale to inna historia.Ale jak mowie ug to ug,loteria

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 246 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2872
Ja pie...ole. Stary...sam sobie zaprzeczasz. Jak miales wy..ebke wina malaya to na jakiej podstawie twierdzisz ,ze innych srodkow nie waluja...? Mas zracje ug to loteria.... Bij malaya i miej nadzieje ,ze trafiles w dobre rozlanie... Ja tego juz nie tkne. Powodzenia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
mi to samo wmawiali ze scantelem. 1g nie czuc ale przeciez to "kozak towar" wiec nie ma prawa nie dzialac. tak samo jest u Ciebie z malayem. dziekowac za to ze napisales. nie bede bral tego enana bo taki mialem zamiar i myslec czy trafilem ok czy lipe.

Zmieniony przez - Mocny275 w dniu 2012-08-19 15:40:26

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
w temacie malaya jest 60 stron a tylko tobie sie lipa trafila

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dla mnie malay i scantel skreślone sam się przejechałem i wiem to ze już nie kupie może jedynie scantela wino tab i metke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 246 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2872
Nie rozumiem co niektórych ludzi...? Mam potwierdzone badaniem, ze malay nie dziala!!!! Po co mialbym klamac? Co mnie obchodzi ,ze jest 60 stron i pisza ,ze dziala? Moze pisza ci co go klepia w piwnicy? Teraz od 2 dni idzie prop genesisa i skok libido ,samopoczucie momentalnie poprawione... Nie jestem osamotniony bo sa ludzie ktorzy narzekaja na malaya na tym forum. I to ,ze zrobilem temat na forum jest w dobrej wierze zebyscie nie powtarzali mojego bledu i nie dawali zarabiac oszustom... Niech kazdy sobie bije co chce..., ja tylko wyrazilem swoja opinie, do czego mam prawo. A to czy ktos wyciagnie z tego jakies wnioski to juz jego sprawa...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron depo Galenika 1ml amp [250mg/1ml]

Następny temat

Prop

WHEY premium