SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania przed drugim cyklem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1415

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

32

Waga

77

Wzrost

178

Obwód ramienia

38

Obwód klatki

110

Obwód uda

58

Obwód talii

86

Staż na siłowni

Ok 14 lat z przerwami

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B190,T80,W reszta

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

60tab metki 2 lata temu

Opisz swój plan treningowy

Split 4x, basen 2x

Cel cyklu

Redukcja

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

2 lata

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Ok 18%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Do tycia

Stan zdrowia

Niedoczynność tarczycy, żylaki

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Nie wiem

PPM (podstawowa przemiana materii)

1813

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

90, 120, nie wiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5070
Witam, po dłuższej przerwie szykuje się do 2 cyklu na oxie lub metce. Od 3 lat leczę sie na niedoczynność tarczycy, obecnie jestem na euthyrox 100.Musze jutro zrobić badanie kreatyniny, ponieważ w środę mam rezonans przysadki w poszukiwaniu guza prolaktynowego. Dwa tygodnie temu, dla potrzeb mojego endokrynologa zrobiłem badania:
Test
Prolaktyna
Kortyzol
Alat
Aspat

Co jeszcze zrobić? Lh , Fsh i coś jeszcze? Czy jeśli Mri wykaże że mam guza, to czy doping odpada całkowicie? Czy to bedzie wyrok? Czy jeśli nie wykaże to lepiej zbić ta prolke przed cyklem? Wizyta u endokrynologa dopiero za 3 miechy, wiec pomyślałem ze to akurat czas na cyklon :) Prolaktyna aktualnie na poziomie 625 norma 86-324 a było wcześniej kolo 1000.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5070
Ok dzięki. Pójdę wcześniej do endo i będę zbijal tym co przepisze. Pocisne na sucho jeszcze z miesiąc. Jak skomponować ten drugi cykl? W grę wczodza tylko orale. Kumpel radzi mi ze jak redukcja nie idzie to przejść na mase - 8 tyg na metce i wtedy "wyciac" to na wiosne oralnym masteronem, ewentualnie oxa. Może lepiej by było naraz dać metka+masteron na 8 tyg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale masz jakieś leki teraz na prolaktynę? A przez te 14 lat to chyba solidne przerwy były na tej siłowni, bardziej powinieneś powiedzieć ile tygodni ćwiczysz od ostatniej przerwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5070
Nie biorę nic na prolaktyne, endo powiedział ze czeka na wyniki Mri i wtedy ewentualnie będziemy zbijac. Przerwy były owszem, większość spowodowana depresja i problemami rodzinnymi. Kilka razy byłem większy, potem spadki były i nie najlepszy tryb życia. Jednak już mi to weszło w krew i gdy nie ćwiczę to tracę sens życia. Pamięć mięśniowa mi daje nadzieje, za każdym razem potrzebuje ok 2 miechy na powrot do jako takiej formy.Teraz ćwiczę od pazdziernika i jestem zmotywowany żeby przyłożyć się do tego fest, czuje ze jak nie teraz to nigdy. Dodam tylko ze ta tarczyca strasznie mi doskwiera i nie tykam dużych ciężarów, bardziej trening objętościowy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
poczekaj na wynik rezonansu , nie ma co od razu przyjmować najgorszego

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5070
No ok, czyli co jeszcze zrobić przy okazji oddawania krwi, Lh i Fsh? Czy coś jeszcze by się przydało?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16170 Napisanych postów 18095 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196598
Estradiol lh fsh


Zmieniony przez - kosta83 w dniu 2017-01-17 08:27:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5070
Właśnie wróciłem i tak przypuszczałem ze to będzie trzeba zrobić i zrobiłem ale i tak dzieki za odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5070
Witam, jestem już po rezonansie, który na szczęście nic nie wykazał. Nie mam pojęcia skąd u mnie tak wysoki poziom prolaktyny. Teraz pytanie, co robić? Wskakiwac na bombe na dwa miechy, czy Iść do Endokrynologa szybciej (planowana wizyta dopiero za ok 2 mies.) I prosić o coś na zbicie prolki ? Logika mi mówi, że lepiej byłoby zbić do widelek i wtedy test się podniesie wkoncu (dolna granica), a z drugiej strony nie wiem czy to dobrze go od razu zblokowac i pewnie na pct sytuacja się powtórzy. Może zbić i pojechać jeszcze z miecha na sucho, żeby obczaić reakcje organizmu, bo zawsze ta prolka conajmniej 2x norma, przez co libido kuleje i ogólne zamulenie.Proszę o porady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5070
Nikt nic nie doradzi? Może chociaż ktoś rozpisze ten 8 tyg cykl na oralach. Redukcja totalnie nie idzie, więc chciałbym wrzucić Oxe albo Masteron w tabsach i na drugi miesiąc metkę. A może wrzucić wszystko naraz na 8-12 tyg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5070
Czy naprawdę nikt nic mi nie doradzi? Może założyć nowy temat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak nie ma guza to lekarz za pewne Ci przepisze tylko leki na zbicie, więc albo sam zbijasz i robisz po swojemu, wchodzisz na cykl itd, albo czekasz na wizytę u lekarza, wysoka prolaktyna nie skreśla Cię z listy dopingu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HCG NA CYKLU ? BIĆ CZY NIE BIĆ

Następny temat

wyniki badań i zbicie estro

WHEY premium