SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania kontrolne, problem ze snem.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 373
Witam,
Mam 26 lat, pracuje fizycznie praca raczej ciężka bo na wysokości z dużą dawką stresu i dużo trzeba się nadźwigać w pracy. (Więc po pracy bywam mega zmęczony 8-12h dziennie zależy od dnia i danej sytuacji)
Mam chęć zrobić sobie badania kontrolne z krwi czy wszystko jest okej tak jak być powinno, ponieważ zauważyłem ostatnio, że szybko się męczę, mam mega problem ze snem, nie pamietam kiedy ostatni raz przespałem całą noc(mino stosowania już nawet czystej melatoniny po 3-5mg budzę się 4-5 razy w nocy), do tego czuje się jakby brakowało mi pewności siebie czy czegoś w tym stylu, po prostu brak mi takiego „POWERA”, libido też w sumie średnio jak na ten wiek. Ogólnie czuję, że coś jest nie tak ze mną, czuję się troszkę nijako (nie wiem jak to opisać) może siłownia lub jakieś ćwiczenia by pomogły, żeby pobudzić troszkę „psyche”. Kiedyś jak miałem czas na ćwiczenia czułem się dobrze. czułem to coś, pewność siebie itd.

Jakie badania polecacie zrobić?

Mam tutaj taką listę badań które planuje sobie zrobić. co z tego odjąć, a co dodać? Może ktoś wie gdzie szukać problemu?

LH/FSH
Wolny testosteron/calkowity Testosteron/Estrogen/Prolaktyna/Profil Lipidowy(HDL LDL)/Morfologia/SHBG

Dzięki i pozdrawiam.


Zmieniony przez - hubert395 w dniu 2021-03-04 21:47:12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Morfologia
crp
cukier/insulina
lipidogram
mocz
kreatynina
próby wątrobowe

Test całkowity
Prolaktyna
Estradiol
LH/FSH
Kortyzol
TSH/FT3/FT4

Ciśnienie + ekg + usg j/b

Co do stresu - musisz opanować, więcej relax & fun wtedy jakość życia poprawi się.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 373
I w jakim celu usg j/b? Jeśli mogę zapytać?





Zmieniony przez - hubert395 w dniu 2021-03-05 06:59:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gokuson TEAM SFD Administrator
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 9037 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 120900
a jak u Ciebie wygląda sytuacja z układem pokarmowym wszystko jest ok? Stres w wielu przypadkach przekłada się na perystaltykę jelit i pracę układu pokarmowego. Źle pracujący układ pokarmowy objawia się właśnie przewlekłym zmęczeniem i ogólnie nic się wtedy nie chce. Problem z przebudzaniem się również może występować.

Certyfikowany dietetyk i trener personalny
Najlepsze odżywki i suplementy -> http://sklep.sfd.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 373
gokuson
a jak u Ciebie wygląda sytuacja z układem pokarmowym wszystko jest ok? Stres w wielu przypadkach przekłada się na perystaltykę jelit i pracę układu pokarmowego. Źle pracujący układ pokarmowy objawia się właśnie przewlekłym zmęczeniem i ogólnie nic się wtedy nie chce. Problem z przebudzaniem się również może występować.


Po czym poznać, że cos nie tak z układem pokarmowym? Wydaje mi się, że wszystko ok... wcześniej tylko często zgagę miałem, a tak to chyba wszystko jest okej. Jestem szczupły mam szybka przemianę. 172cm i 67kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak nazywa się ten mięśień - spory z kolegami

Następny temat

Wyniki badań - Cholesterol

WHEY premium