SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania, Libido Pada. Cor1990

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2358

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

24

Waga

100

Wzrost

185

Obwód ramienia

45

Obwód klatki

nie wiem. ze 120

Obwód uda

nie mam miarki

Obwód talii

hmmm. 85

Staż na siłowni

1 na koksach. a tak to zabawa.

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

jest. około 4000 kcal ale teraz małe braki ze względu na pracę i przeprowadzkę.

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

test od roku + czasem jakies orale. wino np.

Cel cyklu

żaden

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

trwa

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

13-15

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

zależy jak jem

Stan zdrowia

BDB

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

jak większość tu. głowa łysienie plecy porost %-)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

mało ćwiczę ostatnio.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94766 Napisanych postów 364747 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669983
z takimi wynikami to test na pewno nie wałek zrób też prl może też wybiło

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co wy p******icie testa ma wyj**anego .estro ponad norme ,zbijaj gosciu estrogen i tyle. a to ze twoim kumplem wszystko hulalo przy estro ponad norme to nie znaczy ze tb bedzie hulac ,kazdy ma inny organizm a z wynikow badan widac jak byk ze estro masz powyzej normy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i sam powinienes wpasc na to ze przed hcg libido bylo w miare a po wbiciu hcg padlo wgle a jak sam wiesz hcg podbija estro czyli wniosek nasowa sie sam .... zbijaj estro i zobaczysz poprawe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak. akurat spadło jak wniłem nowego testa... no i hcg.
estro minimalnie ponad norme. ja 53 a on 187 i mu wszystko śmiga.
pozatym razem z kumplem zacząłem bic tego testa i schudł od tamtej pory ze 120 na 112. a zre jak głupi pozatym u niego sie masa nie chwiała nigdy.
a w miedzyczasie wbił kilka strzałów mixa z apteki wiec moze dlatego libido u niego jeszcze sie trzyma.
jeszcze innemu koledze też libido padło. też zaczął z nami wbijac tego testa.


Zmieniony przez - Cor1990 w dniu 2014-12-19 17:58:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak jak pisze na kazdego inaczej wszystko dziala ty bedziesz flak przy estro minimalnie ponad norme inny nie,zbij estro zobaczysz ze bedzie lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podobno stosunek estro do testa tez sie musi zgadzac.
nie wiem co myslec. wbijam na propa od poniedziałku i robie badanie prolaktyny.
jesli prop nie pomoze a prolka bedzie w porzadku to zbijam estro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stosunek estro test to podstawa... zrob badania prl i bedziesz wiedzial jak masz w widelkach prl to estro zbij i bedzie si a jak masz wyj**ana prl w co watpie to kup sobie cabaser ,dostinex i zbij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli badanie prl. Zmienić testa i zbijać estro si ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 267 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 62177
Progesteron sobie zbadaj. I testa zmień, bo taki wynik na gramie week jest śmieszny. Exe załatw sobie apteczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Mi tu śmierdzi mieszanką test + deca we flakonie panie.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Megace - co dodatkowo?

Następny temat

Trenbolon-dlaczego nie

WHEY premium