SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BUEHEHEH

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Ale tu sie syf robi..

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
placek ma 19
mariusz ma w nicku przeca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
właśnie napisałem w dziale dla modów prośbę do Mateo, żeby mi zdjął reda.
możecie mnie traktować jak zwykłego usera. ciekawe co teraz napiszecie, jak sobie zażartuję?
nawet sobie pożartować nie można
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie ******l tylko się napij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jutro do pracy mam to nie będę pił
muszę poczekać do soboty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to byłem ja, tylko zapomniałem się zalogować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zara ci limit wyskoczy



ps. jak to zwykly user to moge chyba napisać że jest d****em i nie dostane bana co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nastepny problem to to ze na forum są równi i równiejsi

i jak bym mogł prosić to bys gosciu tu ****a nie spamował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Spamer prosi o zaprzestanie spamu...

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ten sam problem mnie dotyczy . Pół forum wie że „mielona” jest już
normalny. Mimo t ocały czas jestem banowany , co gorsza ostatnio wykupiłem sobie sms abonament i założyłem tylko jednego posta o eurowizji a i od razu baan dostałem . Inni mogą klnąc , Bóg wie co robić a bana nie mają . Tak się składa ze obecnie jestem administratorem własnego forum . Nie jest to jakieś ogromne forum ale też nie malutkie . Tak się składa że jest to forum poświecone muzyce organowej . Wszyscy użytkownicy forum to organiści . W bardzo różnym wieku i z bardzo różnym wykształceniem . Mimo tego my się bardzo dobrze dogadujemy , a moderatorzy to nie mają nić innego do roboty jak tylko kasować starsze posty ponieważ moja baza MySQl jest bardzo uboga . I co ciekawe zdarzyły się już kłótnie , ale jeszcze nigdy nie padło żadne chamskie słowo . Zaufanym osobom mogę podać link do mojego forum aby sobie obejrzeli ( nie chce tego robić tuttaj ponieważ już raz musiałem zawiesić działalność z powodu użytkowników szatni) Więc proszę aby mnie wiecej nie banowano bo mimo tego jeszcze raz chciałbym wykupić abonament , nie po to by spamowac bo na to nie mam ani czasu ani ochoty ale po to by wesprzeć tą inicjatywe.
Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zapłaciłem 2 razy .......!!!!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

Do Strażnika Texasu

forma lato