SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BPC157 dawkowanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 23595

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4610
Pozostanę przy BPC , na razie nie czuje poprawy w ogóle 3 dzień 20mcg dziennie.
Kolega obecnie robi wycinek delikatną 20sty dzień, pozostało mu około 20 dni jeszcze , bierze 4tabs thermospeed,10mg efedryny(nie synefryny) , 3mg johimbiny hcl .(nie zamierza zwiększyć dawkowania) Oprócz aerobów ćwiczy systematycznie na siłowni jakieś 3 lata ( nigdy nie brał saa i nie bierze) skarży się na łokieć i nadgarstek pyta się czy może wziąć BPC157 podczas wycinki? czy to nie będzie kolidowało z tymi 'dopalaczami" . dzięki za pomoc




Zmieniony przez - SysRq89 w dniu 2017-05-31 20:54:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Może brać to nie koliduje z niczym i nie ma skutków ubocznych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Takimi dawkami to sobie mozesz wargi posmarowac kolego. Apropo dawek, w poniedzialek wrescie robilem zabieg kolana, prywatnie u goscia co sklada zawodowcow, zazwyczaj futbolisci, tak na okolo powiem ze stosuje 15-45j gh ED przy rehabilitacji kolana + sporo innego wiadomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94726 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669818
45 jm to już grubo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
To tylko na okres rehabilitacji. Grubo, ale tak sa zazwyczaj leczenie zawodowcy ktorzy biora gruba kase a klub nie ma czasu czekac, dlatego czesto widze ze np w futbole ktos ma cos zerwane a za kilka tyg biega jak nowonarodzony, pozniej widzisz kogos kto potlucze kolanko w 6 lidze okregowej i konczy kariere, bo brak kasy na tego rodzaju leczenie


Zmieniony przez - mm1986 w dniu 6/1/2017 7:52:41 PM
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4610
4 dni po 20mcg BPC (500mcg) nie czuje żadnej poprawy zero , dzisiaj już chyba nie biorę kończę kuracje , rano już pominąłem dawkę. Ile musiałbym tego wziąć aby zadziało z 1mg dziennie? Kasa by się znalazła nawet na 500mg tego BPC , ale co z tego jak to nie działa . Chciałem TB500 spróbować , ale podobno ingeruje w jakiś tam stopniu w nowotwór jeżeli się go ma , a nie wie :) . Boje się większe dawki stosować BPC , znalazłem jakiś tam filmik , że dziennie 500mcg dla osoby ważącej około 100kg to dobra dawka , a ja ważę 86kg wiec na mnie tym bardziej powinno to zadziałać. Czy BPC rozkręca się powoli i trzeba czasu i cierpliwości?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
A co Ty myślisz że to Ci w dwa dni naprawi wszystko? Co za​ typ poleć z miesiąc to Zobaczysz konkretna różnice


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2017-06-01 20:44:42
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4610
Piątala masz za szybka odpowiedz . Tak wygląda sprawa ok to nadal będę się kurował, jak rano pominąłem dawkę to mogę wieczorem wbić 500mcg ? czy lepiej 250mcg?


Zmieniony przez - SysRq89 w dniu 2017-06-01 20:57:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Lepiej zakoncz, nie nadajesz do tego, ani do dopingu itd...

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4610
Zapomniałem dodać najważniejsze . To , że nie czuje żadnych skutków poprawy jakichkolwiek po BPC to jedno, ale kolano jakby mnie bardziej bolało i trochę się boje czy to czasami mi nie pogorszy sprawy przez BPC . Kolano jest opuchnięte delikatnie i ciepłe może chrząstka stawowa jest zniszczona takie moje przypuszczenia , a BPC działa tylko na ścięgna?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta z Metanabolem - Jak brac aby nabiło a zarazem troche docioła

Następny temat

geranium w trakcie odbloku po propie i masteronie

WHEY premium