SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BOLD Pheonix Labs

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 505 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6966
Ja nie oceniam opakowania, wazne zeby w srodku nic w oleju nieplywalo, a towar dzialal jak nalezy.
W zasadzie niema sie do czego przyczepic (oprocz tych etykiet ktore sie pewnej czesci niepodobaja ). Mam nadzieje ze wszystkie srodki dzialaja tak jak bold i cypio, ktore obecnie bije, bo planuje przejsc za pare tyg na suste i npp z feniksa.

Veteran

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Srodek za pewne jest ok ale etykieta powinna byc bardziej profesjonalna bo ta to sie nadaje bardziej na design na papierek na chupachupsa o smaku kiwi

to tak humorystycznie na wieczor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
Cerber ale z susta underowa to chyba przegiales, toz to sustanonu jest wszedzie pod dostatkiem a ty sie grzebiesz w kupie niepotrzebnie, npp apteczne tez jest a Ty chyba nie z tych co sie underami bawia dla zasady tylko jak musza, jednego bolda z tej "fabryki" ale pod inna nazwa tez przybije bo mial dobre opinie i mialem odlozonego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
irko to ja ci zycze milych wrazen wbijac 20ml spofy na tydzien

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak lubi i chce miec 100%
Ja bede dubol z BM walil to tez apteka z teo co wiem a stezenie super i nie slyszalem zeby ktos narzekal

Odnosnie bolda to bralem tez podobnej marki jak Phoenix i byl za***isty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
tez myslalem o BM, mi to nie grozi bo ja npp w ogole nie mam zamiaru bic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 505 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6966
ja chce przejsc po antku na npp - jak radzil future body.
Irko - niebije underow dla zasady, poprostu nieufam "aptekom". Z poczatkow swej zabawy mam niemile wspomnienia, ani susta niekopala dobrze, ani zadne "apteczne" srodki ktore niebyly produkawne w PL. Nie mowie tu o konkretnym przykladzie, poprostu moze mialem "chvjowego dila", teraz na szczescie mam dobrego, ale zle wspomnienia zostaly.
A tu mam gwarancje od typa, ze dziala bankowo, wiec nad czym mam sie zastanawiac
Jeden lubi chupa-chupsy, inny woli lizaki z gwizdkiem i melodyjka

Veteran

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
tren dziala, propka trzepne bo flaszke mam, npp tez bede wbijal z tej firmy.
nie zawiodlem sie na swiss'ie na phoenixa tez narzekac raczej nie bede. jak na razie nie ma na co

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1102
Jordan a skad taka pewnosc ze Phoenix to Swiss?
Jeszcze do niedawna wiekszosc to negowala przeciez na forum.

Co to sie podzialo ze teraz undery pewniejsze niz apteka...

Smieszne to troche...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
_SKALPER_ pewnosc jest bo to zadna tajemnica ale to jest wlasnie sfd, wystarczy cos przepakowac i juz jest super, oczywiscie nie pije do jordana bo mam identyczne zdanie jak on, swiss dzialal dobrze to czemu phoenix mialby nie dzialac ale znalazlyby sie osoby co chooyami rzucaly w swissa a phoenix juz jest ok
mnie cieszy, ze tren zostal poprawiony bo tamtem byl totalnym syfem i nie chodzi o stezenie czy dzialanie, samo wykonanie bylo na tyle zyebane ze strach bylo to wbic a ci co bili to plakali

a to ze apteka nagle gorsza od undera to faktycznie bardzo zabawne, malolaci ok, moga sie w to bawic ale stare wygi zeby sie bawily underami jak nie musza...


Zmieniony przez - irko123 w dniu 2009-01-21 12:08:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

winstrol desma, trenabol acetate apex, propionat bd, clen chiny

Następny temat

pomocy....odblokowac jak ?

WHEY premium