SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BLOKERY TŁUSZCZU- DO EXPERTÓW

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6400
Mam krótkie pytanie. Czy występują substancje chemiczne powodujące blokowanie przeyswajania tłuszczu.Mam tu na mysli coś co powinno działać jak CHITOSAN (chociaż on nie działa) podaje go tylko jako przykład. Oczywiście mam namyśli substancje które można wykorzystać w czasie cyklu na rzeźbe i żeby było jasne nie chodzi mi o przepalacze tłuszczu.

DZIĘKI !!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6400
Dziękuję wszystki za udział w dyskusji. Niestety jest tak jak myślałem nie ma żadnych tego typu środków, prawdę powiedziawszy łudziłem się że być może czegoś nie znalazłem w literaturze fachowej a na forum jest tak że jak się coś pojawi to zawsze znajdzie się ktoś co coś słyszał na ten temat, niestety w moim temacie cisza SZKODA.
Jeszcze raz dziękuję za dyskusje - SOG- dla każdego w podziekowaniu NARA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bralek kiedys chitosan i to straszne guwno, strata kasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
powiem ci ze z tym ciezko bo jak na razie to chyba nic nie dziala
jesli nei zalezy ci zbytnio na przyswajaniu pokarmow to strzel sobie przed posilkiem wody z 0,5 a moze i 0,75 litra no moze przesada
troche sobie soki rozcienczysz
pozdro


XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2301
Cześć
Jedyny w miarę rozsądny środek który zmniejsza absorbcję tłuszczu to XENICAL. Jest na recepte i jest bardzo drogi, ale na przykład w USA robi furorę. Próbowałem - działa ale żadnych rewelacji.
Pozdrawiam

Szewcu

Szewcu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
w XENICAL'u chodzi o to ze blokuje lipazy enzymy konieczne do robicia czasteczek lipidu na mniejsze - takie które mogą zostać przeniesione przez ścianę jelita do naczyń włosowatych - jest to dość dobra idea ale zmniejsza sie wtedy dostępność witamin z grupy rozpuszczalnych w lipidach jak A,D,E,K i cos tam jeszcze dla grubych amerykanów w sam raz -sie obrzeraja tlustym- ale dla kogos kto sie prawidlowo odzywia - np na kulturystycznej diecie to nie jestem pewnien- w koncu troche tluszczu MUSI być
a co do środków zastępczych XENICALU to ta woda przed jedzeniem działa podobnie- tylko że działa niewybiórczo
pozdrawiam

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2301
A myślisz Boofi że jak ktoś się prawidłowo odżywia to potrzebuje dodatkowo środki farmakologiczne do blokowania tłuszczu?
Dobra dieta, aeroby i trochę cierpliwości wystarczy, wiem po sobie, a jak mi się spieszy to dodaję ECA albo clen, a jak się bardzo spieszy to odrobinka amfetaminy każdego ranka przez dwa tygodnie, efekt murowany...

Szewcu

Szewcu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Wg mnie przy diecie kulturystycznej takie srodki sa zbedne. Dlatego ze spozywane sa tluszcze nienasycone, czyli te dobre.
Ja bym raczej sie bal weglowodanow niz tluszczy.

pozdrawiam Logan
"Posrod zwyczajnych chwil, budzic sie rano ze spokojem - zwykle marzenie moje. W sumie, swiata wcale zmieniac nie chce, to bylo by szalenstwem dlatego juz nie mysle o tym wiecej.[...]Usmiecham sie, bo umiem wybrac, mam swiadomosc, pelny wolnosci, nie jak zaprogramowany robot"

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Romexxx na przyszlosc nie mowmy o uzywaniu narkotykow w kulturystyce bo komus cos do glowy odbije(jak tobie).


-Moderator dzialu doping-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2301
Wybacz lifter, zagalopowałem się. Jednak wszystko dla ludzi, zdziwiłbyś się ilu znanych kulturystów tak myśli, przynajmniej u nas w Polsce.
Pozdrawiam

Szewcu

Szewcu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
ROMEKXXX - właśnie piszeze jak ktoś sie prawidłowo odżywia to nie potrzebuje wynalazków jak Xenical (orlistat czy jakos tak)
co do tłuszczy - wszystko w umiarze i właściwych proporcjach
i oczywiście ze węglowodany -- szczególnei proste to chyba większy wróg
LIFTER - no widzisz już narkotyki wchodzą do kulturystyki i sportu , nowe tysiaclecie nowe wynalazki

a tak w ogóle EFEDRYNA tylko trochę się od AMFETAMINY różni
budowa bardzo podobna - chyba 2 podstawnikami sie rozni
a co do amfetaminy - działa na cz. noradrenergiczną współczulnego podnosi cisnienie , przyspiesza serce , zaburzenia rytmu (ciezkie arytmie - u osob naduzywajacych uzaleznionych - powod zgony)
kurczy zwieracz pecherza , spłyca sen ,
podwyzsza temperature ciala nasila aktywnosc kurczy naczynia wzmaga metabolizm - produkcja i hamowanie oddawania ciepla
tylko taki problem iż w wyzszej temperaturze otoczenia staje sie o wiele bardziej toksyczna
4-8 godzin półtrwania czesc nierozlozonej i metabolity przez nerki wydalane
i jako ze uzaleznia to stworzono bardziej bezpieczne ale tez slabiej dzialajace rzeczy !!!

przed egzaminami ludzie u mnie na studiach efedrynke w kazdej postaci wciagaja

pozdro


XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
wpadło mi coś do głowy
- np jedziesz do babci ktora podaje Polskie Tłuste Żarcie
to sobie łykasz takiego xenicala i sumienie nie męczy !!

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie środki na poprawę kondycji?

Następny temat

winstrol

WHEY premium