SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BIG Problem-Winstrol(zastrzyki)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 239 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13464
co było tego przyczyną?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1842 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14814
jakie miałeś winko?bo ostatnio ktos tu na forum tez mial podobny problem po underowym winie

jeszcze 10 sogów i bede specjalistą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dolaczam sie do pytania.Juz nie pierwszy raz slyszy sie o tego typu problemach z winem.Od czego to zalezy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
Nie mam pojecia po co ludzie bija underowe wino skoro jest oralny odpowiednik,a jak wiadomo wersja inj.tak samo daje po watrobie.Nie ma sensu ryzykowac ewentualna wizyta u chirurga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
jest różnica w praktyce w działaniu.

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
Nie bede sie sprzeczałn bo wina w wersji inj.nie uzywałem ale jak dla mnie gra nie warta swieczki bo różnice w działaniu na pewno nie sa na tyle duze aby było warto ryzykowac.Ale to moje zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79
witam ja mialem inj. wino pisalem ze po ostatnim strzale sie narobilo ale chirurg nie podal mi przyczyny moge sie tylko domyslac napewno nic nie wpuszcze w posladek wiecej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
ale jakie to wino?! firma

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Roznica w dzialaniu to moze i jest przy strzalach 50ed. Bilem zambona 50 eod i jadlem orale 30ed, z przewaga dzialania tych drugich. Moze macie zanizone stezenie orali, stad ten kolejny kulturystyczn mit. Prosi nawet mete bija to wiadomo, ale przy amatorce to jest jeden chvj inject a oral IMO.
Bicie underowego wina jakiejkolwiek produkcji to glupota.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79
to bylo winko stanozolol w zastrzykach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ma ktos zdjecie winstrolu??

Następny temat

Prolongatum a włosy na plecach

WHEY premium