SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA ktore dzialaja tak naprawde??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Dorian Yates.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 219
Witam
moje pytanie jest odnosnie BCAA ktore tak naprawde zainwestowac kase i ktore z nich wszystkich w Sklep SFD sa najlepsze.
moga byc najdrozsze jakie sa ale Maja robic to co powinny robic..
nie patrze tak az bardzo na cene tylko jakosc produktu.
jestem na diecie odchudzajacej i jeszcze 2-3kg potrzebuje dociac.
zauwazylem ze z Olimp cos tam ma ciekawego.
ktore z nich zainwestowac??

Olimp AMINO EAAnabol XPLODE

Olimp BCAA 1100 MEGA CAPS

Olimp Musclemino stage 1 nowosc, czy ktos stosowal ten 3

jeszcze takie znalazlem

ALLNUTRITION - BCAA Max Support - 500g

ALLNUTRITION - BCAA 8:1:1 Strong Formula - 400g

ktore z nich by byly najlepsze dla kolarza przy redukcji tkanki tluszczowej.
serdecznie pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
1 to nie bcaa
2 kaspy samo bcca bez dodatków
stage 1 to też nie bcaa a cały kompleks
max suport bcaaz dodatkiem glutaminby i tauryny
8:1:1 można powiedzieć że to leucyna z waliną i lizyną

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 219
BCAA to sa przeciesz 3 amino nie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 219
a to to co to jest??

Porcja 6kap.
Ilość porcji w opakowaniu 50
Opakowanie 300 kap.
SKŁADNIKI AKTYWNE BCAA MEGA CAPS
Zawartość jednej porcji zaw:
Wartość energetyczna 32,4kcal
Białko 7,8 g
w tym BCAA 6,6g
w tym:
L-leucyna 3,3g
L-walina 1,65g
L-izoleucyna 1,65g
Węglowodany 0,12g
Tłuszcz 0 g
wit. B6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Ja wiem co to jest bcaa, bcaa masz też w pozywieniu ale nie można powiedzieć że to bcaa, z reguły za bcaa uważa się 3 aminokwasy w proporcjach 2:1:1.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 219
no to ktore mam kupic bo jestem wlasnie przed zamowieniem w sklep SFD tylko mowie chodzi mi o mocna regeneracje po etapach 230km-180 bardzo cie prosze o pomoc moze Jakis wyjatek dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 56 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4670
Po pierwsze firma czy nazwa nie ma znaczenia, liczy się tylko skład. Patrz, aby w składzie było czyste BCAA bez żadnych dodatków w proporcji 211

Po drugie, tak na marginesie nie wierz we wszystko co piszą w reklamach, stosowanie BCAA ma sens w trakcie treningu i praktycznie głównym zadaniem jest ochrona mięśni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
kapsy olimpa drogo wychodzą
tu masz 500g bcaa https://sklep.sfd.pl/Ostrovit_BCAA_2-1-1-opis34386.html pod warunkiem że wybierzesz smak pure czyli naturalny, jest paskudny bo bcaa ma kiepski smak, z czymś byś musiał zmieszać by wypić, no chyba że wsypać do buzi i popić czymś, w wersji smakowej na 10g prochu już masz o 2g bcaa mniej czyli 8g bo dodatki smakowe itp dochodzą
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 219
to nie ma dzialac w pompowanie miesni zebym mial lydki jak pilkaze, tylko mam byc dalej szczuplym kolarzem ale zebym sie regenerowal po ciezkich wyscigach takich jak tour de pologne tutaj u nas w team nie daja za dobrych rzeczy, dlatego chcialem cos dla siebie indywidualnie kupic zeby zakwasow nie bylo na nastepny dzien, choc wiem ze to calkiem jest nie mozliwe do osiagniecia, ale napewno w 60% da sie rade cos dobrego kupic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
kazde bcaa dziala tak samo
nie ma lepsze - gorsze
roznica jest w:
1) ilosci bcaa w bcaa, np olimp daje 5g czystego bcaa na 10g prochu - reszta to dodatki i wypelniacze
inni daja na 10g bcaa 10g bcaa(wersja bezsmakowa) wiec zamiast sypac 20g prochu zeby dostarczyc 10g - sypiesz 10
wersje smakowe zawsze maja mniej niz 100% bo musza dosypac chemie
2) rozpuszczalnosc, wiekszosc osob jak to w Polsce kupuje wszystko co najtansze czyli podstawowe budzetowe bcaa ktore sie nie rozpuszcza
zostaja grudy/piana wiec zamiast sie bawic lepiej sypac do pyska i przepijac woda
--jest tez wersja instant/micro, zdecydowanie mniej na rynku bo jest drozsza ale rozpuszcza sie idealnie po 2-3 machnieciach lyzka

wybierasz to na co cie stac / jak ze wszystkim w zyciu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 219
juz pisalem ze tu mi nie chodzi o to ile kosztuje, moze kosztowac 1 kaps 10zl a jak bedzie super to biore
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

waznosc przedtreningowki

Następny temat

Stosowanie odżywek

WHEY premium