SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 296 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 857
nie można - bo w długiej perspektywie zwiększenie podaży leucyny kosztem innych aminokwasów zaburza metabolizm tryptofanu. Ale już nawet nie o to chodzi.

Chodzi o to, że BCAA można włączyć na jakiś czas - i odstawić, a potem znowu włączyć. Czyli - mozna brać cyklicznie. Jak piszesz, że na BCAA cykli się nie robi - mijasz się z prawdą.

Zmieniony przez - testek w dniu 2011-05-10 23:52:10

s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Można ale nie trzeba tu jest rożnica. Można też odstawić witaminy. Na nic też sie cykle robi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 296 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 857
napisałeś, że na BCAA cykli się nie robi. Więc ja napisałem że się robi - i można robić, żeby wyprostować Twój błąd.

Witaminy również mozna brac cyklicznie, np witaminę b6 koledzy w dopingu biorą chętnie w cyklach. Preparaty wielowitaminowe - również należy brać w tym czasie gdy potrzeba, nie potrzeba - nie brać. Jesli takie okresy nastepują po sobie to jest to suplementacja cykliczna.

s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Różnica między MOŻNA a TRZEBA jest dość jednoznaczna

Z mojej str koniec off topu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 296 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 857
cieszę się, że ją zrozumiałeś.

s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Słowo cykl u wiekszosci osob z forum wiąże sie jednoznacznie ze słowem TRZEBA.

MOŻNa to i na białku cykle robić idąc Twoim tokiem rozumowania co dla mnie jest absurdem

Uczepiłeś sie ksiażkowej definicji próbując jakos wpłynąć na mój światopogląd - z przykrością jednak informuje że go nie zmieniłeś rozpisywać cykli na białku, węglach, witaminach, BCAA, kremie do twarzy czy dezodorantach nie zamierzam

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 296 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 857
to w takim razie na kreatynie też się cykli nie robi, bo można brać w stałej suplementacji... oj chyba brak konsekwencji w Twoich definicjach

a mój entuzjazm buł kurtuazyjny, nie traktuj go dosłownie. Nie mam ambicji zmieniać Twojego światopoglądu, chcę żeby autor tematu wiedział, że można robić cykle na BCAA, bo z Twojej wypowiedzi wynika co innego

s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Bedziesz 20 lat jadł kreatyne chocby w dawce 3g ed?

Nawet w stałej suplementacji robi się po jakims czasie przerwe o SAA nie wspomne.

Więc nie trafiłeś

Nie ma co ciągnąć tematu - każdy wyrobił sobie opinie po przeczytaniu tej owocnej dyskusji

Jeszcze raz pozdrawiam miłych snów



Zmieniony przez - MajkelTSW w dniu 2011-05-11 00:22:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 296 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 857
Tylko, że to samo można powiedzieć o BCAA...

Pamiętaj, że to, że do Ciebie coś nie trafia - nie oznacza że ja nie trafiłem, tylko całkiem możliwe, że Ty nie umiesz, bądź nie chcesz załapać.

Ale gimnastykuj mózg dalej, może coś z tego wyjdzie sensowengo. Jak będziesz mieć jakieś pytania - służę pomocą

Zmieniony przez - testek w dniu 2011-05-11 00:28:11

s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
BCAA mozna brać non stop bez obawy o zmniejszenie jego efektywności.
O kreatynie tego powiedzieć nie można.

Rozumiesz już?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko wolnowchłanialne/WPI

Następny temat

Syntha 6 - duza ilosc cholesterolu.

WHEY premium