SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA, WITAMINY, BIAŁKO ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2261

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 562
anubis 84 - mam djetę dość ubogą w wołowinę, a po wołowinie czuję dorą pompę nie wiem jak to wytłumaczyć ale po czerwonym mięsie lepiej mi się ćwiczy dlatego te aminokwasy

MisioPysioo - co do aminokwasów to się zgadzam co do białka nie mówię, że się nie zgadzam. Ale chcesz mi w takim razie powiedzieć, że 2kg zakupionego przezemnie białka za 165zł jest tak samo dobre jakbym kupił 2,1kg za 105zł (trzy opakowania UNS Ekcono wg. ceny którą podałeś ? Tym samym chcesz mi powiedzieć, że zapłaciłem 60zł za firmę ???

Pozdrawiam

SHUT THE f*** UP AND TRAIN!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 562
Kur... Macie rację z powodu faktu, iż ostatnio całe dnie spędzam z córką, potem trening i życie rodzinne nie miałem czasu poczytać. Porównałem składy pomiędzy np. moim białkiem sciteca a tym econo. Konkluzja: po 1) różnice w składzie niewielkie, po 2) na moim poziomie powrotu do dawnej formy izolat nie zrobi praktycznie żadnej różnicy.
PODSUMOWANIE: Sprzedawca wcisnął mi droższy produkt (pajac). Tak to jest jak się nie ma czasu zainteresować i nie jest się na bierząco w temacie.

Dzięki wszystkim za odpowiedzi.

SHUT THE f*** UP AND TRAIN!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Następnym razem zainwestuj sobie w carnivor, małą puszkę by sprawdzić czy podejdzie
https://sklep.sfd.pl/Muscle_Meds_RX_Carnivor-opis26346.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 562
Anubis widziałem ten carnivor, ale jak zapłaciłem ponad 160zł za białko i ponad 60 za witaminy to wolałem zainwestować ok. 50zł w aminokwasy, a to kosztuje lekko ponad 100, aczkolwiek następnym razem napewno spróbuje tego. Chociaż gdybym nie przepłącił za białko to bym to pewnie kupił, ale już trudno, następnym razem spróbuje.

A Ty próbowałeś tego carnivoru, jak tak to co o nim powiesz ?

Miał ktoś z Was przyjemność go zażywać, może się ktoś na jego temat wypowiedzieć ?

SHUT THE f*** UP AND TRAIN!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
brałem fruit punch, smakowo zupełna odmiana, torchę jak te wszystkie owocowe stacki kreatynowe, zero problemów żołądkowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 562
A jak oceniasz działanie tego specyfiku Aras ?

SHUT THE f*** UP AND TRAIN!!!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna - spożycie

Następny temat

Resurrect P.M

WHEY premium