SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból pleców po treningu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220
Witam.
Jak w temacie po skończonym treningu pleców około 30min po wyjściu z siłowni zaczynają mnie nękać bóle górnej części pleców :( Ból występuje tylko wtedy, gdy robię plecy-nie odczuwam go, gdy robię inną partie. Chce wysłuchać waszych opini na ten temat czym mogą być spowodowane te bóle. Źle coś robię?Zbyt duży cieżar?Czekam na odpowiedzi.
Pozdrawiam.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: 73

Wzrost: 180

Cel treningowy: Masa

Staż treningowy na słowni: Rok

Uprawiane inne sporty: Koszykówka

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full osprzęt siłownia

Dieta: jest

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: kreatyna,carbo
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
jaks wada postawy odnowtowana ??

podaj caly trening na plecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220
Żadnych wad.
Na atlasie wyciskanie drążka do klaty 4 serie 12/10/10/8 zwiększany cieżar przy 2 i 3 seri taki sam, potem to samo tylko, że zza glowy.Na siedząco przyciąganie drażka do brzucha z seriami tak samo jak wyżej.i na koniec mniej wiecej w pozycji skośnej przyciagąnie cieżaru do klaty.z seriami tak samo.
przepraszam za nie fachowe nazewnictwo, ale nie mam czasu poszukać fachowych nazw tych ćwiczeń, ale mam nadzieje, że będzie wiadomo o co chodzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220
nikt nie ogarnia co pięć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
a podczas treningu coś boli?
Może źle technicznie coś robisz...

plan jakim robisz plecy jest i tak do dupy,wiec w ramach sprawdzenia zrób następujące ćwiczenia: podciąganie na drażku,martwy ciąg i wiosłowanie
oczywiscie jak na pierwszy raz(bo zakładam że nie robileś tych ćwiczeń wczesniej) to zwróć uwagę na technikę,kosztem ciężarów. Obserwuj te plecy,napisz jak z tym bólem podczas tych ćwiczeń

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1483
Mnie bolały plecy kiedy źle technicznie robiłem Martwy Ciąg....

Pauaqq --> prawie jak koks...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dalej masa? czy moze redukcja

Następny temat

Jak najlepiej cwiczyc

WHEY premium