SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból głowy po kofeinie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 25
A jeśli chodzi o ciśnienie to mam 120 na 79 , czyli na granicy odnośnie mojego wieku, także chyba to nie wina ciśnienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607824
Ciśnienie idealne, "książkowe". Ja dawno nie sprawdzałam, ale zwykle miałam 90/60.
Wygląda na to, że to kwestia adaptacji i organizm zacznie tolerować kofeinę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
możesz też zmierzyć po spożyciu kofeiny jakie ono będzie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160535 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234798
Na ciśnienie masz naprawdę książkowe pytanie czym te ciśnienie również mierzysz jeżeli jest to na przykład aparat na kciuk czy nadgarstek to taki pomiar jest obarczony dużym marginesem błędu. Najlepiej jakby to był aparat który mierzy ciśnienie krwi z ramienia może być półautomat wtedy już te ciśnienie będzie nieco bardziej wiarygodne. No ważne jest również pora pomiaru jak i odpowiednie przygotowanie się do pomiaru. Aczkolwiek jeżeli by były znaczne problemy z ciśnieniem to nawet gówniany aparat już da nam pewne sygnały by uważać

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 25
Viki, gdy znowu spozylem kofeinę miałem tylko lekkie zawroty głowy, które były rzadko. Zdarzyło się też, że miałem mówienie w rękach bądź nogach ale tylko chwile
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 25
Mierzyłem tym na ramię. Wcisnąłem przycisk i zaczął mierzyć, więc chyba jest automatyczny. Mierzyłem w porze obiadowej, gdzieś koło 13, więc zdaje mi się, że moje bóle są chwilowe i to kwestia adaptacji i przyzwyczajenia organizmu do tej ilości (200 mg) kofeiny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 448 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2147
Ja też mam bóle głowy związane z kofeina ale to wtedy gdy o dwie kawy mniej wypiję danego dnia niż zwykle.

"I like when skinny guys give advice how tu build muscle."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160535 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234798
Haha ja taki problem też mam że jak wstanę rano i nie walnę małej czarnej to chodzę do tyłu łeb mi pęka i nie wiem o co chodzi także chyba taki problem akurat to ma większość z nas w obecnym okresie Ja zazwyczaj taki zamulony chodzę do zimy jak zima się zacznie ten Mrozik nieco za oknem nam zacznie dokuczać wtedy na nowo chce mi się żyć i wszystko jest okej Także ja czekam na zimę nie wiem jak wy później ewentualnie wiosna może sobie przyjść na spokojnie Ale obecnie trzeba się jakoś niestety ratować

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 448 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2147
Ja na kawie jestem już prawie non stop, wypijam dziennie ze 6 po 3 / 2 kopiaste łyżeczki. Czuję się bardzo dobrze. Ciśnienie niemal książkowe, żadnych drgawek, nic ale wyostrzenie umysłu, motywacja pozostaje... I właściwości odchudzające chyba też pozostały.

"I like when skinny guys give advice how tu build muscle."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160535 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234798
Temat kawy jest dość tematem kontrowersyjnym. Kiedyś uznawana była za napój który gdzieś tam jest głównym problemem naszych chorób sercowo-naczyniowych teraz obecnie przypisuje się jej wiele walorów prozdrowotnych nie tylko działających na układ krążenia ale również na przykład wspomagających pracę wątroby. Ważne jest również to w przypadku kawy że pijemy ją regularnie w podobnych ilościach. Okazuje się wtedy że nawet jej działanie diuretyczne nie jest tak nasilone jeżeli zachowujemy jej podobną ilość każdego dnia

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Johimbina a efedryna

Następny temat

Suplementacja - początkujący

WHEY premium