SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból brzucha

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1216

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2104
Witam
Mam pewien problem kilka dni temu podczas meczu złapał mnie ból po prawej stronie brzuch i myślałem ,że ty wyrostek czy coś ale zastanawiam się czy czasem nie mam problemu z mięśniami brzucha może mi ktoś coś poradzić czy do lekarza najlepsze wyjście iśc???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2768
to tak ci powiem, jeśli jadłeś coś przed meczem to normalne, dlaczego ? Ponieważ podczas wysiłku fizycznego krew z takich narządów jak np. Jelita idzie do mięśni z tąd też ten ból po prawe stronie :) Rada: rób trening(graj mecz) przynajmniej 1,5-2 godziny po jedzeniu:) jeśli to nic nie da to idz do lekarza...

ps. Jest jeszcze prosty sposób na sprawdzenie czy to wyrostek
połóż sie na ziemi ( na plecach ) i podciągnij prawe kolano do brzucha ( tak jak bys robil rowerek :) tylko prawa noga ) , jesli ciebie kuje w brzuchu to idz do lekarza

Zmieniony przez - -BadGuy- w dniu 2010-08-09 23:31:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2104
Stosuje się do tego,że jem przed meczem 2 godziny. Zrobiłem tak jak mówiłeś położyłem się na plecach, podciągnąłem prawe kolano do brzucha i nic mnie nie boli ani nie kuje. Boli mnie po prawej stronie tylko wtedy gdy robiłbym brzuszki albo strzelam na bramkę albo wykonuje jakiś ruch brzuchem ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2768
uuuu idz do lekarza !! choc nie wiem czy on ci pomoże jak to jest naciągnięty mięsień albo coś :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2104
jak naciągnąłem mięsień to co wtedy odpoczywać żeby to jak najszybciej przeszło??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2768
idz do lekarza niech ci zdiagnozuje co to jest :) a jesli jest naciagniety absolutnie nie wolno ci sie nadwerezac , noszenia ciezkich przedmiotow, bo miesien musi sie wygoic

ja bym polecił cwiczenia rosciagajace ^^ ale nie jestem lekarzem wiec lepiej idź i sprawdź co to może być chyba ze ustapi po kilku dniach odpoczynku :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Guz w Okolicy Kolana

Następny temat

higiena na siłowni

WHEY premium