SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból łokcia

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1267

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 521
Witam wszystkich! Borykam się z bólem łokcia. Póki co mam przerwę od ćwiczeń( jakieś 2 tygodnie) co spowodowane jest przygotowaniami do bierzmowania i nauką. Jakiś tydzień temu grałem w kosza. Gdy chciałem odebrać piłkę ręka kolega coś z nią zrobił, nie wiem jak to nazwać. Tak jakby wygięła się trochę. Było źle, nie mogłem wogóle zginać ręki w łokciu. Po 3 dniach objaw ten przeszedł, jednak został ból przy prostowaniu dłoni na maxa. Boli mnie między dwiema kościami w łokciu. Boję się, że może mi to przeszkodzić w ćwiczeniach. Chciałbym to wyleczyć do końca. Co o tym sądzicie? Będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699767
kup maść przyciwzapalną i smaruj,nie nadwyrężaj łokcia do czasu ustąpienia bólu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1258
Bo ty pewnie łokciem chleb kroisz. Nie ćwicz do czasu aż cie przestanie boleć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 521
Ból już ustał. Jednak nie mogę jeszcze wyprostować ręki na full, a co za tym idzie?? Nie mogę robić rąk. Nie chce narazić się na przedłużenie tej kontuzji. Jutro kupię maść końską. Mam nadzieję że pomoże mi. Pzdr ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pył

Następny temat

Problem z pomiarem cisnienia krwi.

WHEY premium