SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Avicus Chemical New UG.

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11894

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 972 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22840
jędruś tak to ten sam ...
Codo winka panowie to ja bym podchodził do niego z dystansem - juz kilka osób poruszało temat o winko pewnych underow jakie maja schizy po nich...

Zmieniony przez - Bemo26 w dniu 2010-07-07 20:18:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
ja bym za chine tego wina inj nie przybil. jak widze jakie ceny tego to zdaje sobie sprawe jaka sterylnosc produkcji i jakie srodki do produkcji tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wino tylko apteka,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 887 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6611
tomczers 17 pilnuj tematu fox labs bo cos taktyka na pimpe ,kotra obrales sie nie sprawdza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
fort co ty dajesz czlowieku. wbilbys wino inj ug? ja mam wy***ke na pimp. pisalem ze szamam i daje opinie. i wsio w temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 887 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6611
wino ug to nie wbija, mam apteke nie bede szukał guza na siłe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9941
Fort znasz producenta skoro piszesz że zapowiada wysoką jakość, czystość i 5% więcej od tego co jest na etykiecie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2542
jedrek a ty w temacie brd sie nie udzielales i ty bemo tez przypadkiem nie???
przestancie spamowac tylko pisac konkretne opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 972 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22840
udzielać się udzielałem ale nie pimpowałem brd jak Ty.
Co do tego underu - to u mnie na siłce już biją soki to napisze jak działa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2542
no to jak napiszesz swoja opinie na temat tego srodka tez z mila checia nazwe cie pimpem bo tu wystarczy napisac swoje zdanie na temat jakiegos srodka ktore sie nie podoba temu czy innemu zeby zostac pimpem paranoja bemo26 to zaczatki ciezkiej choroby
sam tez bede bil ten stuff i jak moja opinia bedzie inna to bedzie znaczylo ze tym handluje lol
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omka + Teść prolongatum WAŁ ??

Następny temat

testosteron prolongatum

WHEY premium