SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Avicus Chemical New UG.

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1128 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21490
Jak bedzie dobre samo sie obroni,

pimperom i tym ktorzy oceniaja nic nie wiedziac o srodku dziekujemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 887 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6611
Kolega to sie musiał pomylić Alchemia takich kapsli nie urzywała. Co do podejżeń że ktoś może podmienic zawartość sposobem jaki został opisany to wątpie. Ale jakby coś takiego miało miejsce to z pewnoscia beda to jakieś Józki z za rogu a napewno nie profesionalny dostawca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zeby tylko nie skonczylo sie tak jak z pharmlex ktore zapewne teraz zniknie.
Czas pokaze. Jak bedzie dobre to samo sie obroni.

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2010-06-04 21:43:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 192 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1486
Powiem dosłownie jak ktoś 2010 stosuje kapsle w produkcji UG to już mnie nić nie przekona do tej firmy.
Jak można można mieć zaufanie do zawartości jak na starcie oszczędza się na jednym z najważniejszym i najistotniejszym czynniku w tym całym haniebnym procederze czyli w produkcji.
Ten kapsel przed niczym nie zabezpiecza fiolki tak jak ktoś napisał nie ma problemu z dostaniem się do zawartości.
Co do działania to nie jest istotne skoro odpada w przedbiegach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 887 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6611
pharmlex ma sie dobrze,nie powinnien zniknać z rynku.

To wymien mi undera na PL z tymi super zabepeczeniami. odnosze wrazenie ze sam nie wiesz o czy piszesz, no ale to juz nie moja broszka. Co byś nie zrobił to firma i tak juz istnieje i tego już nie zmienisz. Jak napisał newzero jak będzie dobre to sie samo obroni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 192 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1486
Kolego napisz mi to samo za 6 miesięcy.
Nie ma na rynku tańszych kapsli i wielu jest takich *****i co robi UG daję tanią cenę byle sprzedać i nadrabiają jakość ceną.

A na miano dobrej firmy trzeba sobie zasłużyć i jak ktoś pisze na nieznaną firmę ze jest super hiper to jest kompletnym kiepem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o tym farmlexie to ja wiem swoje wiec prosze cie ale takiej bajki nie kupuje ..

wystarczy popatrzec na winko inj - musuje jak oranzada lub tren ace ... zal bo nawet propa w nim nie ma heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
Można jakieś dokładniejsze foto? czy na tym sreberku nie ma szans zrobić dokładnej foty? można na priv jak cenowo wychodzi ta firma?

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 389
"To wymien mi undera na PL z tymi super zabepeczeniami."

dla mnie to tylko RAZAK, alchemia tez cos sie stara, pomijam zwykle gowniane dzialanie alchemii, ale staraja sie zeby to chociaz wygladalo
jeszcze Lyka i Malay zainwestowaly w siebie
reszta firm jedzie po jak najmniejszej linii oporu, aby taniej
naklejka z drukarki, swiecace cos przypominajace hologram i mamy undera
nie dziwie sie, ze wyszyly walki phoenixa i atomica, koszt podrobienia tych firm jest bardzo maly, wiec szybko znalazl sie chetny do latwej kasy

Avicus - bez wniku, czy dziala, czy nie, ale zasili grono underow z najnizszej polki
ale moze to ma byc ich docelowy rynek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 887 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6611
Ktoś w jednym z tematów o razaku podał dokładny koszt tych ich zabezpieczeń coś w groszach pln wychodzi wykonanie UV. to samo ten ich token to żadna inwestycja i tak naprawde co komu to gwarantuje ? Poprzez token można mieć tylko pewność że to produkt na 99,9% od w/w producenta.
Nic wiecej !, token nam nie pokaże danych o skadzie specyfiku.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omka + Teść prolongatum WAŁ ??

Następny temat

testosteron prolongatum

WHEY premium