SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Author Opus i AMOR!

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4089

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez zaborek z działu Sporty Extremalne.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chcialem kupic nowy rower dokladnie jest to author opus za 2100 w sumie niezly, ale ma jedna wade (chyba) amor to rst gila tl jak sobie o nim poczytalem to podobno jest raczej sredniawy, a co wy o nim sadzicie ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmmm nie ma to jak zdecydowanie postanowilem, ze kupie Gianta Iguane imho niezly rowerek szczegolnie rama i amor, a to podstawa w sumie :P mysle, ze bedzie to lepszy wybor ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Za ta cene nic lepszego nie dostaniesz , chyba ze uzywany . Jak juz chcesz wymieniac a nie masz kasy za duzo to wymien chociaz na gile aet (na pewno lepsza praca a tylko 120 zl roznicy) albo na manitou axel comp za 690 zl .



Doradca w dziale Sporty Extremalne
https://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=134&forum_title=Sporty Extremalne - Dział mafii Xtreme Sports
"Wanna be big , gotta go big "

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo to jest tak , ze kupuje sobie caly nowy rowerek i wlasnie moj wybor padl na tego authora, bo wedlug mnie najlepsza jakosc/ceny tylko, ze jak przeczytalem o tym amorku to hmm.. a wiecej kasy nie mam, znam tylko bardzo dobrego spejaliste od rowerow, wiec moze sie nim pobawi slyszalem, zemozna elastromery wymienic i bedzie lepiej, niektorzy to nawet olejem zalewali ten amorek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Przerabiane raz dzialaja jak bombery a raz jak sztywne widelce rometa
lepiej dolozyc kasy , kupic lepszy i miec spokoj z naprawami i wymianami a pozniej konserwacja .

Doradca w dziale Sporty Extremalne
https://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=134&forum_title=Sporty Extremalne - Dział mafii Xtreme Sports
"Wanna be big , gotta go big "

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jestem ciekaw czy ktos z forum mial okazje korzystac z tego amora, a kasy to raczej ni ebede mial jedyne co wchodzi w gre to wo ogle rezygnacja z amorka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
jechalem na gil'u ale nie pamietam jak dzialal bo jechalem tylko 5 minut

Doradca w dziale Sporty Extremalne

--- Dzwonki do Nokii https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=71615 ---

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
qrde i tak potrzebuje jeszcze 900 zybla na ten rower ciekawe skad ja je wezme :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Ja jesczpe potrzebuje jakies 3 tys ....

Doradca w dziale Sporty Extremalne
https://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=134&forum_title=Sporty Extremalne - Dział mafii Xtreme Sports
"Wanna be big , gotta go big "

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i co my z tym teraz zrobimy ... ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Czas pokaze .....

Doradca w dziale Sporty Extremalne
https://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=134&forum_title=Sporty Extremalne - Dział mafii Xtreme Sports
"Wanna be big , gotta go big "

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
3 tys??? dla mnie to kasa nie do uzbierania przez kilka lat

Doradca w dziale Sporty Extremalne

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" -Albert Einstein

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Która RAMA lepsza.. ?

Następny temat

Obciazniki?

WHEY premium