SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Atletico Madryt

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2255

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
ciekawe czy udaloby sie mu zatrzymac Falcao

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
pewnie nie byłoby problemu tylko raczej zawodniow tego pokroju sprowadzałby , wloska juz byłaby chyba calkiem slaba i moze hiszpanska troche ciekawsza w koncu niz zawsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17478 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196571
Na pewno było by ciekawiej,mieim nadzieje że jeżeli by zakupił Atletico to bedzie lepiej prowadzone niz City bo ja tam u nich żadnego pomysłu na team nie widze

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
z Manicinim ciezko o to mimo tego wygrali mistrzostwo
Yaya i Silva wznosza ten zespolu na dwa poziomy wyzej, jeszcze Harta i Kompanego nalezy wyroznic reszta jest mniej istotna i kazdego szloby zastapic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17478 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196571
Manciniego panaceum na problemy to kupy nowego grajka ,ja nie widze tam pomysłu na ta druzyne,masa zbędnych graczy z wielką tygodniówką i ego,pewnie też brak jakiegoś wielkiego szacunku u zawodników ma,bo jak może miec skoro Tevez i Mario robią co chcą a kara ich i tak nie sięga,mało tego staje się podstawowym grajkiem (Tevez). Na szczęscię to nie mój problem,a Roberto poleci zaraz z hukiem jak City polegnie w LM.W PSG troche lepiej to wyglada,mają u mnie duży plus za transfer Verattiego

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2012-11-04 21:01:40

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
zeby polecial musza miec kogos dobrego na nastepce poza Pepem to chyba nie ma jakis ciekawych wolnych kandydatów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17478 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196571
Poleci w PL im zabardzo nie idzie,w LM to samo do tego dostają łomot od najsłabszego zespołu w grupie.Arabusy długo nie wytrzymają i poleci.Podobno Pep w styczniu/lutym już ma wiedziec kogo poprowadzi w przyszłym sezonie.


btw

Brytyjska prasa spekuluje, że trener Manchesteru City jest zainteresowany pozyskaniem Neymara, a angielski klub jest w stanie zapłacić za niego aż 60 milionów euro.

'Nie wiem czy to prawda, że FC Barcelona już zapłaciła za transfer Neymara. Teraz jest to zawodnik Santosu i wiem, że w przyszłości już nim nie będzie. Jestem zadowolony ze współpracy z nowym dyrektorem sportowym, ponieważ daje nam to szanse szybkiego działania', przyznał sam Mancini przed meczem z West Hamem.

I po grzyba kolejny napadzior im

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
no jak po co przeciez czym ma on atakowac Tevezem za 40 milionow czy moze Aguero za 45 bo chyba nie takimi przecietniakami jak SuperMario czy Dzeko co kosztowali po 30 baniek na Falcao tez beda pewnie polowac podobnie jak wczesniej na RvP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17478 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196571
Zapomniałeś jeszcze o Sinclerze i Guidettim,ale to pewnie dlatego że kosztowali smieszną kase jak dla City ))

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Chelsea zrobilo blad ze nie dalo troche wiecej kasy za Neymara jak nie byl tak znany 20 mln podobno wystarczylo im by sie przydal

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PIlka nozna

Następny temat

Rękawice bramkarskie

WHEY premium