SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Artykul o silowniach w szczecinskiej gazecie..

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2022 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12054
O kurde.....nie wiem czy mam płakac czy sie smiac....

!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
A tak powaznie jes to to kolejny artykul w prasie "nie kulturystycznej", ktory podtrzymuje tyklko niestety krzywdzacy stereotyp o cwiczacych w silowniach.

Mnie to troche "boli", ale na zdaniu/opinii takich ludzi to mi zalezy naprawde jak na zeszlorocznym sniegu. Przyjaciele, ludzie ktorzy mnie dobrze znaja, szanuja mnie i nie maja do kulturystyki zadnych zastrzezen
3majcie sie chlopy.

edit: znowu literowki




Zmieniony przez - tomot w dniu 2005-03-27 10:27:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 847 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12646
Wy to sie bawicie tam w Szczecinie. Koksy, nielegalne pakernie, nieprzyjemna "aura" na siłowni.. no ale "mafia lubi przypakować" hmmm.. u nas w Krakowie tego nie ma. Nic tylko pozazdroscic

--|||||||----165------|||||||--
_________________________________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8523


no comment

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23953
Ale jakby nie patrzeć..mimo tego, ze artykuł gówniany - jest dla wszystkich "kulturystów" - bardzo krzywdzący Własnie tak sie tworzą wszelkie przekłamane stereotypy.. Tak samo jak wiele innych, apropo narkotyków, kradzierzy itp.

Pozatym - czy przypadkiem artykuły, które sie ukazują - nie powinny przechodzić jakiejs wcześniejszej weryfikacji czy czegos podobnego?? Kazdy pismak moze byle g**** naskrobać i wypuscic to w miasto/polske?? Nawiasem mówiac - prawie pół tony na płaskiej? hmm..czy to nie aby lekka przesada?

No i gratulacje za wiedze dla autora tego artykuły....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Lol ten kto to pisal widac jakie ma pojecie o Tym sporcie, Boze, zal mi kolesia, zreszta pewnie*****a zal wp*****la powoli bo ma 20 w lapie
Glupie stereotypy..

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
nie mozna miec 20 w lapie ale pewnie ze 28 ma

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23953
Tak..i kolejny obraz "mafii" w Polsce. Fajna bajka, dla połowy społeczeństwa - moze sie przyjmie. Ale tutaj jest mały paradoks - niech ktoś mi znajdzie (w Polsce) chociaz dwóch ludzi z Mafii...Powodzenia w poszukiwaniach.. A tu nagle wyskakują z całymi rodzinami, a nawet "werbowianiem żołnierzy" itp.. mafia tu, mafia tam..i jeszcze na to wszystko - "mafia paliwowa" Fajnie tak naudzywać słowo o którym sie nie ma kompletnie żadnego pojęcia (a na dodatek) - poniekąd, swojego rodzaju nazwe własną...

nie no poprostu mnie to dobija

Zmieniony przez - .corleone. w dniu 2005-03-27 12:11:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21300

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Zawodny uwierz ze mozna znam takiego kolesia...z tym ze w udzie ma tyle co ja w lapce nie wiem, to raczej choroba, kolega z klasy

Btw...przyszedl koles 50 na klate 100 po miesiacu ? co on bral ? bez zastanawiania to wezme

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nasze kapiszony

Następny temat

Fotki po renowacji:)

WHEY premium