SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Artlite - bold - tak/nie ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7078

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale macie problemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1941 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14384
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
To co tu się dzieje to jest naprawdę patologia i k*******, powtórze jeszcze raz moją wcześniejszą wypowiedź.

Absolutnie mi to loto czy ktoś ma Bolda czy ni mo, czy ktoś jest zielony, czerowy, różowy czy sinokoperkowy.
Art z uwagi na samą wiedze zasługuje na wyróżnienie.
Ale faktycznie strajki nie strajki, walki o bolda i innne takie sra.nie w banie pier**lenie na scenie, po co to? Forum to forum i nie ma co się rozwodzić, ja rozumiem że jesteśmy tutaj swoistą organizacją, grupą społeczną ale takie rzeczy są bez sensu.
Traktujmy forum jako miejsce gdzie możemy pogadać i powymieniać się wiedzą i doświadczeniami ale to wszystko, nie róbmy jakiś partyzantek czy walk podjazdowych nie traktujmy forum jako pola bitwy o wpływy i władze.
I tyle odemnie
Pozdro i bez odbioru

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja jestem na forum nie dluzej niz 3 miesiace. mam w dopngu chyba 170 sogow przez ten czas. ale szczerze ***ie mnie to. ile mam tych glosow i czy mam bolda czy nie. mam to w dupie bez urazy. wogole moja kandydatura kiedys wystawiona przez pipesa byla tylko przyczyna sprzeczki. jetem tu tylko 3 miesiace i to bardzo krotki okres czasu. na poczatku ucieszylem sie ze ktos mnie zauwazyl. a pozniej zaczelo sie szukanie moich bledow. i wyciaganie moich slow w doslownym znaczeniu. lubie tu pisac i pomagac kous i to ze ktos powiedzieki gregor to mi sprawia najwiesza atysfakcje.

ps. a nie rozumiem o co chodzi jakiemus wodo czy ****o glowemu z ta lyka.
pisze co wiem z doswiadczenia. pewnie onosnie mety i wina co pisalem ma jakies obiekcje. to podkresle jszcze raz. ta partia ktora mialem w rekach i wina i mety tabs to god stuff.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
kazam spoko beka :******

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
U mnie było podobnie tylko jakaś gafe walne to juz mnie dyskryminuja
Wiec zgadzam sie z gregorem w tej kwestii
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PIERWSZY CYKL

Następny temat

ciekawa strona o GINO-niech ktos przetlumaczy

WHEY premium