SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Art. Zastrzeżone mieszanki w suplementach diety

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2494

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
ale skład ciekawy jak dla mnie

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Carbo kup. Będzie ciekawiej.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
albo białko

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
sklad nie najgorszy, ale co z tego, ze wiekszosc pewnie w kosmetycznych ilosciach.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
racja,ale zawsze możesz zarzucić większą dawkę sulla np.2-3miarki

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Ale marketing robi swoje. Zobaczcie nowe produkty Olimpa idą dokładnie tym torem, puki co podają jeszcze ilość poszczególnych składników ale walą po 10 składników których dawki są raczej homeopatyczne ale mają działać na zasadzie synergii w którą wierzy tylko Biniu i Ambroziak bo żadne badanie tego nie potwierdza.
Większość ludzi jak będzie miało do wyboru produkt z 3 lub 10 składnikami to wybierze ten drugi mimo że w pierwszym dawki będą działające a w drugim nie.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Masz rację, z tym że jest to odpowiedź na potrzeby rynku. Ludzie chcą jeść "wszechstronne" suple, przynajmniej w teorii. Swego czasu jak pracowałem w sklepie z suplami, często klienci woleli kupić środek który zawierał i kreatynę i HMB i jeszcze x substancji w śmiesznych dawkach, niż kupić dwa -monopreparaty zawierające każdy po konkretnej dawce jednej substancji, co do której nie ma wątpliwości że działa.

Z drugiej strony ciekawy trend można było zauważyć jeśli chodzi o przedtreningówki: małe skromne puszki jack3d'a cy mu podobnych sprzedawały się rewelacyjnie, pomimo że zamiast 30 - zawierały ledwo kilka związków, w tym jedną forme kreatyny (często mono), jedną formę argininy (AAKG) no i 1,3...

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2011-11-24 17:23:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
kiedys - w sumie nie tak dawno - tez patrzylem na przod,bok,góre - nigdy na tyl - NIGDY NA ETYKIETE!

...ale po wielu miesiacach/latach sie zmienilo - i najpierw analizuje sklad pozniej czy nawet wogole dizajn.

Teraz w mojej szafce kroluja suple jednoskladnikowe - albo ew. jakies wypasne po promocji (!) za kilka zlotych.

Ale fakt faktem - jesli jakis stack kreatynowo-argininowy kroluja proste formy.

Zmieniony przez - solaros w dniu 2011-11-24 17:47:42

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Chyba każdy tak miał...

A na tym właśnie żerują producenci - na niewiedzy.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Z drugiej strony dla głodnych wiedzy pojawiają się wykresy:



Zmieniony przez - faftaq w dniu 2011-11-24 17:54:15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Art. Wysokie dawki cynku hamują wchłanianie magnezu

Następny temat

pierwszy cykl kreatyny

WHEY premium