SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arlovski o Fedorze...

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5501

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 157 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2592
fedor by armbar r2

Zmieniony przez - kzLO w dniu 2008-12-30 23:07:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16650
ostatni pojedynek Noga pokazał, że każdy może przegrać z contendrem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16650
arlovski przez decyzje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 389 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13266
fedor by ko r2

Będę niszczył, będę lepszy, będę pierwszy, będe większy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 254 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2083
fedor by g&p r1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
Ktos tam napisal, ze nie ma szans, zeby Arlovsky wygral z Fedorem, nie Arlovsky. Sorry, ale jak widzialem po sciagnieciu pliku ile trwa walka Minotauro vs Mirr, to bym sobie reke dal odciac, albo lewe jajo, ze to Minotauro wygral, bo przeciez KTO JAK KTO ALE MIRR KO MINOTAURO (toz Mino nie padl od bomb Sapa, nogi Crocopa czy latar jakie mu zasadzal Fedor) ?
Od tej walki juz niczego nie jestem pewny w MMA. Nawet tego czy za kilka miechy Fedora nie pojedzie Choi albo Kongo :P

Astutus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 389 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13266
No widzisz , i teraz nie mial bys reki , albo lewego jaja . Nie porownuj Fedora do Noga (nie ujmujac dla Nogeiry) . Nog to stary (mlody) , slepy czlowiek , ktory swoje genialne bjj zamienil na mierny box , i w tym momencie sie skonczyl . Fedzia to zawodnik kompletny , do tego z wielkim sercem do walki . Ale tak jak juz wspomnialem , to tylko moje zdanie . Pozdro .

Będę niszczył, będę lepszy, będę pierwszy, będe większy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3273
Jeśli ktoś chce pokonać Fedora, to musi zafundować mu ciężkie KO z partyzanta i bardzo szybko i głęboko zakopać- jeszcze nie czas na przegraną Fedora. Moje skromne zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
Tyle, ze Mino byl znany z 2 rzeczy: z super parteru + z zelaznej szczenki. Wiec nie wiem dlaczego niby Fedor, ktory jest znany ze zwyciestw, mialby tego tez nie stracic ;>.
Po za tym Minotauro boksowac boksowal zawsze, wiec co? nagle zamienil na boks? Z Silva tez boksowal dostawal latarki w morde a i tak wygral, on wszystko tak wlasnie wygrywal. Wiec cos kiepsko argumentujesz.

Astutus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 389 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13266
Sluchaj mam kaca giganta , i zero ochoty na slowne przepychnaki (czyt. dyskusje) . Generalnie chodzi mi o to ze wszystkim z czolowki zdarzylo sie bys bez formy , i ten brak formy bylo widac podczas walki , Fedorowi jeszcze nie . Dlatego nie widze powodu zeby spekulowac nad tym w ktorej rundzie Arlovski go pobije , bo moim zdaniem to Fiedzia wygra ta walke . Nawet nie wiem czy to co napisalem trzyma sie kupy , bo mam dzisiaj balagan w glowie

Będę niszczył, będę lepszy, będę pierwszy, będe większy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Alistair Overeem vs. Mirko Cro Cop - ciąg dalszy…

Następny temat

Frank Mir o Minotauro

WHEY premium