SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wywiad z Daną po UFC108 (słówko o Fedorze i Mousasim też)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2444

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
http://www.mmamania.com/2010/1/3/1231361/dana-white-on-ufc-108-results-the 

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Już o Fedorze w UFC to staram się nie myśleć bo moje uczucia mogą nie przeżyć kolejnego rozczarowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 579 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30351
Gegard może i kiedyś do UFC trafi, w Fedora w tej kwestii nie wierze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Gerard na pewno trafi, Fedor wydaje mi się, że też (prędzej czy później, ale wydaje mi się, że razem z Gerardem mniej więcej) ;)

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1402
Mam nadzieje, że obydwaj trafią do UFC, pozamiatają tam zawodników,a potem wrócą gdzieś do Japonii. Nie lubię UFC, owszem mają najwięcej wartościowych zawodników, ale samo widowisko, atmosfera nie umywają się do tego co było w Pride i jest w Dream.
Nie podoba mi się ogólnie walka w ośmiokącie (za dużo uciekania i wgniatania w siatkę).

niezadowolenie z siebie jest podstawą każdego talentu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Sirpeter, mam bardzo podobne odczucia

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Prawie wszyscy mamy podobne uczucia , ale teraz liczy się UFC i na razie nic się nie zmieni. Od nie dawna dopiero obserwuję Gerarda, ale jest niesamowity. Ciekaw jestem czy wraz ze wzrostem poziomu skoczy do HW czy raczej to jest limit jego przyrostu. Tu fajny filmik a propo obydwu, widać jak wiele mu brakuje do imperatora i jak łatwo fiedzia nim rzuca - milusio się ogląda




Zmieniony przez - Zibi7 w dniu 2010-01-04 23:13:33

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17832
jak łatwo nim rzuca ? Widzisz żeby w którymś momencie Mousasi się bronił ? Jakby tylko stał i nic nie robił to i ja mógłbym nim tak rzucać ...

We're children of a fighting race
That never yet has known disgrace

Hail Hail, The Celts are here !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
http://twitter.com/vfinkelstein blisko tematu, przeczytajcie ostatnie wpisy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Przepraszam źle to z pośpiechu ująłem dużo mu jeszcze brakuje, a miło się ogląda jak nim rzuca jak workiem wybacz sensei

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

walki chonga man choia

Następny temat

Rekawice

WHEY premium