SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arginina - suplement przyszłości?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108
W publikacji Faftaqa zastanawia mnie rola Insuliny w relaksacji ścian komórkowych - jeśli to rzeczywiście prawda to nie za dobrze - szczególnie dla diabetyków - a przecież Argininę się im polecało!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108
Insulina ma działanie prozapalne - a to nie jest dobre już dla nikogo. Po za tym każdy kto chce dbać o swoje zdrowie powinien utrzymywać insulinę w ryzach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Kwestia - arginina a insulina - jest mocno skomplikowana. Nie da się jej opisać "w dwóch słowach". Jeżeli Cię to interesuje - mogę maznąć jakąś dłuższą wypowiedź, ale nie dzisiaj - bo już dosyć późno i łeb mi już nie pracuje.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
30g dziennie to zgony możliwe, nawet witaminę c można przedawkować...
Chociaż kiedyś sam przez tydzień wkrzaniałem po 14g i żyje...
jak dla mnie (sorry za określenie) ale info. z du*y...

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Ale gdybyś był biednym staruszkiem, wykorzystanym jako krolik doświadczalny?...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108
Szkoda, że wszyscy trzymają się tych 30g jak jakiejś mantry. Rzeczywiście w części badań taką dawkę ładowali, ale w innych niższą też (9 czy 12,5 g). A mi chodzi o to o czym pisałem wcześniej - rozsądek - a dawkę 9g Argininy można już uzyskać z supli dostępnych na rynku, łącząc poprostu stacka kreatynowego z argininą - niewierzysz - zobacz na etykiecie.
A co do d...py - proszę to napisać do tych profesorów, którzy swoje prace opublikowali w NATURE czy w JAMIE - marzenie wielu naukowców.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Panowie... Spoko! Założę się, że połowa tych staruszków, którzy brali udział w podobnych badaniach, zakończyłaby swoją ziemską wędrówkę, po porcjach białek - wciąganych przez pakerów.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108
A to akurat prawda :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Właśnie, czy posiadasz informacje na temat wieku osób biorących udział w badaniach, ich aktywności fizycznej...?

Jak ktoś mnie zasponsoruje spokojnie mogę przyjmować dawki po 15g i udowodnić, że są to jakieś brednie, w które nie wierzę...

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108
Amentoris dajesz czadu!!! :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co brać

Następny temat

sila i masa

WHEY premium