SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Antyterroryści

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 59469

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 427 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13145
artiboy super ,że zamieściłeś tutaj te wymagania (łap SOG'A),tylko mam małe pytanie odnośnie tego podciągania. Otóż czy na drążku to podciągamy się w nad chwycie czy w podchwycie ??

Zmieniony przez - Damuros w dniu 2008-09-22 17:07:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Artiboy sog.

Co do drążku to Ja średnio wierzę ( wysokie wymagania na ilość ) bo co widzę pana z AT to z reguły koks w wadze 100+ i wygląda raczej na miłośnika sztangi na płaskiej niż fana drążków i podobnych, ogólnorozwojowych ćwiczeń.

Jakiś czas temu miałem zresztą na mieście okazję poznać wciętego i szukającego dymu pana z AT ( a przynajmniej za takiego się podawał ). Zaczęło się niezbyt przyjemnie, ale skończyło zaproszeniem żebym spróbował wystartować w testach do jednostki.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Damuros,gdyby chłopaki zobaczyli,że podciagasz się podchwytem na teście,to mieliby niezłą polewkę i pospadaliby z ławeczek

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 427 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13145
no to podciąganie nad chwytem musi być ??
No i jeszcze mam pytanie do tych testów o co chodzi z ćwiczeniem "SIAD W LEŻENIU W CIĄGU 1 min."
jak to ćwiczenie się w ogóle wykonuje ?

Zmieniony przez - Damuros w dniu 2008-09-22 18:10:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
To mnie też interesowało,bo sam nie kumam o co chodzi w tym ćwiczeniu...

Mlkv-ja znam chłopaków z AT chodzących w wadze ok.80-90 kg,także nie wszyscy to schaby.Jeden z nich się siłowo podciąga 27 razy,a technicznie nie piszę,bo mnie załamał...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 427 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13145
coś wydaję mi się ,że może to chodzi o "brzuszki" -bo innego ćwiczenia tutaj nie widzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Słaby - to Ja już się nie wypowiadam, bo siłowo 27 to dla Mnie kosmos.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Arti jak wpadnie,to powinien nam to omówić.Ale sposobów wykonania tych brzuchów też może być co najmniej dwa.Nogi zahaczone o coś i wykonanie ćwiczenia,lub bez zahaczenia na płaskim,różnie może być z ułóżeniem rąk-na karku,lub na klacie skrzyżowane.jestem ciekaw.


Mlkv ja w najlepszej formie robię 16 podciągnięc i ni hvja nie pójdzie więcej.

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2008-09-22 18:21:07

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 427 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13145
podciąganie siłowe to jest podciąganie nad chwytem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Podciąganie siłowe może być nachwytem i podchwytem,w AT wymagają nachwytu.Techniczne podciąganie wymaga dobrej kordynacji i pracy całym ciałem przy wybijaniu się do góry,a nie jak siłowo-pracują praktycznie same ręce.

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2008-09-22 19:20:59

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Terroryzm dziecięcy"

Następny temat

KYOKUSHIN VS MUAY THAI

forma lato